ua en ru

Співачка ILLARIA розповіла про найкращий подарунок від Діда Мороза

Співачка ILLARIA розповіла про найкращий подарунок від Діда Мороза Фото: Співачка ILLARIA (illaria.ua)

У планах - новий гастрольний тур

Одна з найоригінальніших артисток українського шоу-бізнесу, співачка ILLARIA розповіла про те, який подарунок був у її житті найкращим, які в її родині є новорічні традиції і поділилася планами на майбутнє. Про це зірка розповіла в інтерв'ю журналу "Єдина".

Учасниця Національного відбору на "Євробачення 2017" і популярна співачка ILLARIA розповіла, що планує в цьому році щільно попрацювати, а потім зустріти Новий рік у колі сім'ї, з батьком, бабусею, дідусем і дочкою Соломією.

"У минулому році ми починали святкували з родичами, потім наша дочка Соломія залишилася з бабусею, а мама поїхала співати на головній ялинці країни. Що буде в цьому році, ми напевно не знаємо, але я все-таки схиляюся до того, щоб попрацювати до Нового року, а саме свято зустріти з дочкою, чоловіком і моїми рідними бабусею і дідусем - саме вони найбільше допомагають мені виховувати дитину", - розповіла артистка і додала, що саме бабуся і дідусь її основні помічники з дочкою.

"Це люди, які виховали мене, допомагали вчитися, вставати на ноги, і тепер вони неймовірно допомагають мені тим самим вже з моєю донькою. Для мене дуже важливо зустріти Новий рік саме з людьми, які люблять мене і яких люблю я. Тому новорічні та різдвяні свята ми плануємо провести з рідними, тип паче, не завжди вдається приділити достатньо часу", - розповіла ILLARIA.

Співачка зізналася, що на новорічні свята любить організовувати квести по пошуку подарунків.

"Я взагалі люблю робити квести по пошуку подарунків. Малюю які стрілочки будинку, пишу підказки, де знайти наступну загадку, і, нарешті, остання приводить до самого подарунка. Тобто подарунок найчастіше виявляється зовсім не під ялинкою - він може бути де завгодно", - розповіла зірка.

На новорічні свята в родині української співачки обов'язково повинна стояти ялинка, але хоч сама вона любить живу сосну, родичі переконали її ставити штучну ялинку, так як це безпечно для дитини.

"Я дуже люблю сосну. Ще з дитинства у мене вдома стояла жива деревина, але, коли з'явилася донечка, наш тато, який любить, щоб все було за правилами безпеки, запевнив мене, що варто ставити штучну ялинку. Але я мрію, що ми, коли побудуємо будинок і посадимо справжню живу ялинку, яку не треба буде рубати, пошкоджувати, ми будемо просто прикрашати її, а вона щорічно буде рости разом з дітьми. Це моя маленька земна мрія", - зізналася співачка.

Розповіла ILLARIA і про найбільш пам'ятний подарунок, який вона отримала на новорічні свята.

"Це моя дочка, я дізналася, що вагітна якраз на Різдво. Це був найкращий подарунок: ніякий інший я не можу навіть порівняти з цим", - сказала артистка.

Творчих планів у зірки багато, вона планує тур по Україні в наступному році й тим самим завершить певний цикл. Другу дитину ILLARIA поки не планує.

"Я пообіцяла чоловікові, що я про це подумаю, але у мене запланований певний цикл: народити дитину, записати альбом, зробити тур. Дитину я народила, альбом минулого року представила, в наступному році я планую провести тур, і от коли я його завершу, тоді подумаю про новий цикл", - зізналася співачка.

До речі, Світлана Лобода розповіла, що попросила у Діда Мороза.