ua en ru

Лоліта зізналася, що старалася не афішувати свої концерти в Криму

Лоліта зізналася, що старалася не афішувати свої концерти в Криму Фото: Лоліта (YouTube/Первый канал)

Артистка заявила, що концерти у шести містах окупованого Криму зірвані через аферистів

Скандальна співачка Лоліта Мілявська зізналася, що навмисне не говорила із журналістами про майбутні виступи в анексованому Криму, бо сподівалася, що її, попри все, таки пустять потім до Києва. Про це вона сказала у відео, яке записала на телефон і опублікувала в Instagram.

Артистка заявила, що концерти у шести містах окупованого Криму зірвані через аферистів, яким повірила вона та її команда.

"Дорогі мої підписними, змушена констатувати той факт, що ми з моїм колективом потрапили під аферистів. Справжніх аферистів. Квитки у Крим були анульовані вже о 12 годин ночі, коли ми здавали і здали речі, і заплатили за надмірну вагу, за інструменти, за все", - сказала Мілявська.

Виявляється, Лоліта до цього часу не коментувала спершу ані майбутні гастролі в Криму, ані потім уже зірвані концерти, бо не втрачала надію потрапити потім до Києва.

"Не коментувала гастролі в Криму розповім чому. Напевне, тому що була надія, що, можливо, мені дозволять в’їзд в Україну і я зможу бачити свою сім'ю. Тому гастролі в Криму я не коментувала. Мені вже дзвонили з "Радіо Свобода" чомусь. Усі шукають якесь політичне підґрунтя. Ні, звичайні аферисти, які певно думали забрати з каси усі гроші", - сказала вона.

Нагадаємо, що російська співачка Лоліта, якій на три роки заборонили в'їзд в Україну, скасувала всі свої виступи в окупованому Криму.