ru ua

Співачка Руслана відверто розповіла про гонорар на Євробаченні 2017

Співачка Руслана відверто розповіла про гонорар на Євробаченні 2017 Фото: Руслана Лижичко (facebook.com/ruslana.lyzhychko.)

Виконавиця прокоментувала питання про затримку виплати гонорару за її виступ

Українська співачка Руслана Лижичко, яка була хедлайнером Євробачення 2017, повідомила, що не бачить ніякої проблеми в тому, що їй досі не виплатили гонорар за виступ. Про це вона написала на своїй Facebook-сторінці.

"Історія з "неоплатою за виступ" на Євробаченні 2017 і проблеми в зв’язку з цим - це журналістська псевдосенсація, а не реальна проблема. У коментарі в одній з телепрограм на питання про гроші, які були витрачені на мій виступ, я сказала, що насправді я витратила в декілька разів більше грошей на підготовку виступу, ніж мені компенсували з бюджету конкурсу, і ще досі повністю не розрахувалися за цей виступ", - написала співачка.

"Це було сказано не в контексті того, що це проблема, а що занадто велика увага до тих грошей. Жодної проблеми в затримці з розрахунком я не вбачаю, я знаю, що потрібен час для звітів та інших формальностей та процедур. Є ціла система юридичних формальностей, які мають бути виконані. Розрахунок відбуватиметься згідно графіків і планів, і я без жодного дискомфорту готова чекати, що є моєю позицією.Це не проблема моя чи ще когось. Це загальна ситуація з досить з великою кількістю підрядників та учасників шоу, які зараз вирішують всі формальності", - додала Руслана.

alt

Скріншот з facebook.com/ruslana.lyzhychko.5

Раніше чоловік Руслани заявив, що співачка витратила в п'ять разів більше на конкурс, ніж було закладено в бюджеті.