ru ua

Співачка Руслана показала свій незвичайний будинок під Києвом

Співачка Руслана показала свій незвичайний будинок під Києвом Фото: Співачка Руслана (facebook.com/ruslana.lyzhychko.5)

В будинку обладнана шикарна музична студія

Українська співачка Руслана Лижичко, яка спочатку весни влаштувала фотосесію на снігу, показала свій незвичайний будинок під Києвом. Виконавиця повідомила, що житло побудоване на енергії сонця і вітру. Фотографії зірка опублікувала на своїй Facebook-сторінці.

Зірка провела журналістам екскурсію по своєму будинку, де, до речі, обладнана шикарна музична студія. Також в будинку проживають кілька собак.

"Ми з Сашею показували свій енергетично незалежний будинок і студію, побудовані на енергії сонця і вітру. Це будинок майбутнього. "Музику потрібно створювати на чистій невичерпної енергії, саме такий заклик я зроблю цього року в Лісабоні під час Євробачення в Португалії!" - написала Руслана.

Співачка Руслана показала свій незвичайний будинок під КиєвомСпівачка Руслана показала свій незвичайний будинок під КиєвомСпівачка Руслана показала свій незвичайний будинок під КиєвомСпівачка Руслана показала свій незвичайний будинок під КиєвомСпівачка Руслана показала свій незвичайний будинок під КиєвомСпівачка Руслана показала свій незвичайний будинок під КиєвомФото: Будинок Руслани під Києвом (facebook.com/ruslana.lyzhychko.5)

Нагадаємо, що Руслана захопила шанувальників екстремальної фотосесією на снігу.

20 реальних сіл, які немов вийшли з казок (відео: STYLER.rbc.ua)