ru ua

Відома українська співачка стала мамою

Відома українська співачка стала мамою Ілюстративне фото (pixabay)

Стала відома стать дитини

Відома українська співачка Юлія Думанська народила первістка. Про це стало відомо з поста на сторінці Facebook Юлії Думанської, який опублікував її чоловік Григорій Козловський.

Українська співачка Юлія Думанська подарувала своєму чоловікові, депутату Львівської міської ради Григорію Козловському доньку.

Відома українська співачка стала мамою

Скріншот поста (facebook.com/julia.dymanska)

Відомо, що 27-річна артистка народила свого первістка 20 червня. Для її чоловіка, відомого бізнесмена, депутата Львівської міської ради Григорія Козловського це вже четверта дитина. У Козловського вже є дві дочки і син від попереднього шлюбу.

Відома українська співачка стала мамою

Фото: Григорій Козловський і Юлія Думанська (facebook.com/julia.dymanska)

Пара одружилася 14 лютого і відомо, що Григорій старше Юлії на 20 років. На церемонії одруження були присутні всього лише 8 гостей. Молодята обійшлися без гучних феєрверків, тамади і натовпу гостей.

Юлія Думанська раніше співпрацювала з співаком Віталієм Козловським, який займався її продюсуванням. Після цього співачка кілька разів працювала з Потапом і його продюсерським центром. Репер написав для Юлії дві пісні "Стріляй" і "Закохана".

До речі, знаменита голлівудська актриса вперше стала мамою.

Знаменита американська актриса Єва Лонгорія вперше стала мамою. 43-річна зірка народила сина у вівторок, 19 червня, повідомляє HOLA! Відзначається, що Єва та її чоловік Хосе Бастон малюкові дали ім'я Сантьяго Енріке.

День молоді в Україні (video.rbc.ua)