ru ua

"Чому б і ні": Седокова заявила, що хоче народити і усиновити дітей

"Чому б і ні": Седокова заявила, що хоче народити і усиновити дітей Фото: Анна Седокова (facebook.com SedokovaAnna)

Зазначимо, що співачка вже виховує трьох дітей

Популярна українська співачка, екс-учасниця "золотого складу" групи "ВІА Гра" Анна Седокова, яка веде активну кар'єрну діяльність в Росії, зізналася, що хоче народити ще двох дітей, а потім усиновити двох. Про це передає aif.ru.

Зазначимо, що співачка вже виховує трьох дітей. У Седокової є дочка Аліна Белькевич (рід. 8 грудня 2004) від першого шлюбу з легендарним футболістом Валентином Белькевичем, друга дочка Моніка Чернявська – від бізнесмена Максима Чернявського. 8 квітня 2017 року Анна народила сина Гектора. Батьком дитини є бізнесмен Артем Комаров, з яким вона розлучилася незабаром після пологів.

Седокова зазначила, що хоче ще як мінімум народити двох дітей і після — всиновити.

"Чому б і ні? У мене є така можливість. Я зможу забезпечити їх фінансово, подарувати їм будинок, ласку і любов, дати хорошу освіту. Зараз стільки діток потребує", - говорить зірка.

"Чому б і ні": Седокова заявила, що хоче народити і усиновити дітей

Фото: Анна Седокова (instagram.com/annasedokova)

Вона додала, що завжди хотіла мати велику сім'ю.

"Великий стіл, діти, собаки, кішки — щоб усе дзвінко і голосно. Ось моя ідеальна картина сім'ї!" – ділиться своїми мріями Ганна.

Тим не менш Седокова додає, що для неї важливо і отримання освіти, розвиток себе.

"Я зрозуміла, наскільки мені важливо власний розвиток. Без цього я б не могла ніколи дати щастя своїм дітям. Я була б сумною мамою, у якої щось забрали. Якщо б я не була реалізована у своїй справі, почала звинувачувати своїх дітей за те, що вони в мене забрали. А я не хочу їх ні в чому звинувачувати. Хочу, щоб Аліна, Моніка і Гектор знали: вони причина мого самого головного щастя", - каже співачка.

Раніше Сєдокова розповіла про відпочинок з дітьми. Співачка з дітьми знайшли улюблений пляж, на якому проводять більшу частину часу. Також вона поділилася організаційними моментами відпочинку та планами на майбутнє.

До речі, Сєдокова похизувалася відпочинком з всесвітньо відомим співаком.

Нагадаємо, Седокова обурила шанувальників виступом без білизни.

Що ви не знали про Аню Седокову