ua en ru

Почесний таксист в Криму: українська співачка засвітилася зі скандальним французьким актором

Почесний таксист в Криму: українська співачка засвітилася зі скандальним французьким актором Фото: Аліна Гросу (instagram.com/alina_grosu)

Молода виконавиця у весільній сукні заявила про поїздку у Францію

Скандальна українська співачка Аліна Гросу, яка вже кілька років будує кар'єру в Росії, похвалилася фотографією у весільній сукні з скандальним французьким актором, зіркою фільму "Таксі" Самі Насері. Відповідне фото 22-річна виконавиця опублікувала на своїй сторінці в соцмережі Instagram.

Варто відзначити, що Насері нещодавно став почесним членом профспілки таксистів в окупованому Росією Криму.

"Сядемо в #таксі і поїдемо на батьківщину кіно", - заявила Гросу.

Почесний таксист в Криму: українська співачка засвітилася зі скандальним французьким актором

Скріншот поста (instagram.com/alina_grosu)

"Самі Насері вчора надихнув мене на новий пост. Чи знаєте ви, що Франція подарувала нам кінематограф? Саме французи - брати Люм'єр винайшли його, а також вперше продемонстрували в якості публічного платного видовища 28 грудня 1895 року, у приміщення паризького "Гран кафе". Перша програма Люм'єр складалася з документальних і видових фільмів, а також комічних сценок. Всього було показано десять робіт. Одна з них - постановочна короткометражна комедія – "Политий поливальник". Сюжет : "Садівник поливає рослини зі шланга. Хлопчик непомітно для садівника наступає на шланг і вода перестає текти. Садівник здивовано заглядає в наконечник, хлопчик звільняє шланг і вода під тиском вдаряє садівнику в обличчя. Він упускає шланг і кидається за хуліганом", - написала співачка.

"У братів Люм'єр було багато попередників, але саме вони змогли технічно довести до завершення цей винахід. Їм же належить ініціатива систематичного випуску фільмів. Фірма братів Люм'єр розіслала по Франції та в інші країни спеціально навчених операторів, які виробляли не тільки зйомку, але і проводили демонстрацію кінострічок. Вже у 1897 році каталог фірми налічував 358 робіт", - розповіла виконавиця.

"Велику роль у становленні кінематографа зіграв так само француз - Жорж Мельєс. Крім того, що він винайшов перші спецефекти, майже всі технічні трюки, що склали згодом арсенал виразних засобів кіно, був практично творцем жанру "фантастика", побудував першу кіностудію, а в 1900 організував перше професійне об'єднання виробників фільмів. Надалі, він був витіснений кіноконкурентами, коли виробництво фільмів набуло індустріальної форми. Тепер, звичайно, в сучасному кінематографі, ми бачимо іншого роду спецефекти, про які Мельєс тоді й не мріяв. P. S. Люди, які у вас улюблені французькі фільми? "Таксі", напевно, бачив кожен?" – запитала Гросу.

Нагадаємо, Самі Насері, який зіграв головну роль у фільмі "Таксі" французького режисера Жерара Піреса, зізнався, що із задоволенням прийняв би пропозицію стати громадянином Росії. Раніше в жовтні 2017 року актор приїжджав в окупований Крим.

До речі, українська співачка роздяглася для чоловічого глянцю в Росії.