ua en ru

"Підходили до мене циганки": Олег Винник розповів, що йому пророкували в юності

"Підходили до мене циганки": Олег Винник розповів, що йому пророкували в юності Фото: Олег Винник (прес-служба)

Співак також назвав свій головний оберіг у житті

Відомий український співак, суддя вокального шоу "Х-Фактор" Олег Винник не вважає себе забобонною людиною, по-філософськи ставиться до містики, гороскопів і прогнозів. Однак, співак вірить в долю. Про це він розповів в інтерв'ю для спеціального випуску відомого глянцю.

"Про будь-яку подію в житті можна сказати, що це доля. Я вірю в долю, адже доля – це те, що прописано Всевишнім. З іншого боку, кожна людина сама будує свою долю, приймає певні рішення і здійснює певні дії. Моя філософія така: якщо ти сам створюєш добро, то все у тебе в житті буде гаразд. А якщо людина зациклена на чомусь негативному, то його переслідують невдачі", - поділився думками Винник.

"Підходили до мене циганки": Олег Винник розповів, що йому пророкували в юності

Фото: Олег Винник (прес-служба)

За словами виконавця, головним оберегом для нього є натільний хрестик.

Крім того, Олег вже 11 років носить на пальці кільце іменна.

"Я отримав приз на фестивалі в Німеччині – і мені подарували іменне кільце з гравіюванням. Я його втрачав, потім мені його повертали... Не можу сказати, що це талісман, але удачу воно мені приносить. Я ношу його з задоволенням, адже воно символізує любов і визнання глядачів", - розповів музикант.

Разом з тим, в інтерв'ю виданню Олег Винник зазначив, що йому неодноразово намагалися передбачити майбутнє.

"В дитинстві і в студентські роки мені пророкували, що я підкорю великі вершини... Підходили до мене циганки, ворожки всякі... Але я не ведусь на таке. Не знаю, чи висока вершина, на якій я зараз, але можна сказати, що пророкування збулися", - розповів артист.

Раніше Олег Винник розповів, як почав займатися музикою.