Подвиг 40-річної давності надихнув "Антитіла" на нову пісню

Подвиг 40-річної давності надихнув "Антитіла" на нову пісню
Антитіла (прес-служба групи)

Композиція стала першою студійною роботою після осінньої концертної паузи

Група "Антитіла" подарувала слухачам новий трек "TDME" (абревіатура від "Там, де ми є").

Це перша прем'єра музикантів після гучного концерту на вертолітному майданчику, який завершив тур "Сонце" в травні цього року.

Пісня "TDME" на слова фронтмена гурту "Антитіла" стала першою студійною роботою після осінньої концертної паузи, але щільної роботи в студії над новим матеріалом.

Музику до пісні написали Максим Сиволап, Сергій Вусик і Тарас Тополя. На створення композиції групу надихнув відчайдушний, але сміливий вчинок вченого-океанолога Станіслава Курилова, що прославився своєю зухвалою втечею з СРСР.

Вчений стрибнув за борт з пасажирського пароплава у Тихому океані 13 грудня 1974 року і уплав добирався три дні і три ночі до Філіппінського острова, здолавши понад сто кілометрів, йдучи за своєю мрією. Громадянин Всесвіту Слава Курилов просто не зміг змиритися з тими рамками, в які його заганяла тоталітарна держава.

Подвиг 40-річної давності надихнув "Антитіла" на нову пісню

Обкладинка синглу (прес-служба)

"Я бачу, як люди прокидаються і починають усвідомлювати все навкруги ясніше. Хто командує парадом? Хто організовує все так, як йому треба? Хто маніпулює і кожного разу підкидає у наше нове хистке коло розжарені камені? Ті розчарування і драми, через які ми пройшли і ще продовжуємо йти, я впевнений в усього цього буде хороший фінал, якщо ми здолаємо ненависть і нетерпимість", - вважає Тарас Тополя.

За словами лідера групи, в історії Курилова він побачив себе і свій народ, який титанічними зусиллями виривається з тоталітарного минулого і позбавляється від усіх його фантомів.

"Усі говорили, що ми самогубці.Що це неможливо, просто так узяти і почати бути вільними, але ми робили своє. Звичайно, усередині нас є багато протиріч і претензій, розчарувань і нових надій, але ми вже відчули, що таке вільний океан. І цей шлях - незворотній. Тому що там, де ми є, - у сценарії хэппі-энд", - говорить Тополя.

Відео з YouTube/АНТИТІЛА

У лірик-відео до пісні гурт робить акцент на очі – саме очі відображають глибину і суть людини, зміни, які трапляються з ним.

Вже почалися зйомки офіційного відеокліпу на пісню, подробиці яких поки тримаються в секреті. Відомо лише те, що це буде робота з глибоким філософським підтекстом, зйомки пройдуть у двох містах.

До речі, культова група Franz Ferdinand вперше виступить в Україні.

Новини партнерів
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся