ua en ru

"Похудеть бы к лету": Віталька представив танцювальний кліп-прикол про дівчат

"Похудеть бы к лету": Віталька представив танцювальний кліп-прикол про дівчат Віталька в ролі дівчини Лєни (фото: прес-служба артиста)

Головна героїня відео - дівчина, яка прагне схуднути, щоб завоювати увагу чоловіків

Непередбачуваний співак Віталька (Гарік Бірча) записав нову іронічну пісню, якою хоче "врятувати людство від зайвої ваги".

Головна героїня танцювального синглу - дівчина, яка готується до пляжного сезону. Цю комічну роль зіграв сам Гарік Бірча - відомий український актор і гуморист.

"Похудеть бы к лету": Віталька представив танцювальний кліп-прикол про дівчат"Похудеть бы к лету": Віталька представив танцювальний кліп-прикол про дівчат"Похудеть бы к лету": Віталька представив танцювальний кліп-прикол про дівчат

Віталька в ролі дівчини Лєни (фото: прес-служба артиста)

"Сюжет кліпу "Похудеть бы к лету" - це кілька днів з життя двох подруг, Свєти і Лєни, у яких свої плани на це літо! Я отримав величезне задоволення від роботи з Гаріком - з таким актором і сценаристом будь-яке гумористичне завдання легко можна реалізувати. Актори фільму "В джазі тільки дівчата" тьмяніють у порівнянні з Віталькою!" - прокоментував режисер кліпу Радислав Лукін.

Відео на пісню "Похудеть бы к лету"

"Похудеть бы к лету" - танцювальний кліп-прикол про дівчат, які готуються до літа. З гарним настроєм, іронічним текстом і танцювальним ритмом. Звичайно ж, це гумористична пісня, і ми, чоловіки, любимо наших дівчат такими, якими вони є. І якщо вони прагнуть привести своє тіло в ідеальну форму, ми будемо тільки "за"! Співаємо, танцюємо, стрункішаємо!" - закликав Гарік.

Нагадаємо, юна українка записала неофіційний гімн фіналу Ліги чемпіонів.