ua en ru

"Політиці є місце на Євробаченні": MELOVIN розповів про конкурс

"Політиці є місце на Євробаченні": MELOVIN розповів про конкурс Фото: MELOVIN (РБК-Україна)

За словами виконавця, на конкурсі він подорослішав

Вперше після участі в Євробаченні український представник MELOVIN виступив на сцені масштабного шоу "Ліга зірок", За лаштунками концерту співак розповів, чи залишився він задоволений конкурсом і які висновки для себе зробив.

У грандіозному шоу каналу "Україна" – "Ліга зірок", присвяченому головній футбольній події Європи, MELOVIN виконає свій хіт Under The Ladder. В ексклюзивному інтерв'ю співак розповів, які висновки після участі в Євробаченні він для себе зробив.

"Я максимально подорослішав і зрозумів, що політиці є місце на Євробаченні. При цьому, я шалено задоволений конкурсом. Кількість меловінаторів, які з'явилися в Європі, то кількість голосів і та підтримка – це просто неймовірно", - сказав MELOVIN.

У той же час артист заявив, що якщо порівнювати, де настрій краще – в Португалії на Євробаченні або в рідній країн, то він вибирає друге.

"Там було дуже багато нервів, а тут ти виступаєш для своїх, для людей, які спочатку у тебе повірили", - звернувся до українським глядачам MELOVIN.

До речі, у грандіозному шоу "Ліга зірок" візьмуть участь найяскравіші українські виконавці – MONATIK, Оля Полякова, MELOVIN, Сергій Бабкін, TARABAROVA, Даша Астаф'єва, TAYANNA, Марія Яремчук, DILEMMA, rumbero's, а також спеціальний гість – британський співак Джон Ньюмен.

Нагадаємо, що MELOVIN підвів підсумки Євробачення 2018.

Хто став переможцем Євробачення 2018 (відео: STYLER.rbc.ua)