ua en ru

"Повний куєк": журналіст розповів про людей, які "болт клали на війну" на концерті Лорак

"Повний куєк": журналіст розповів про людей, які "болт клали на війну" на концерті Лорак Фото: Ані Лорак (anilorak.ua)

За словами Сулими, хтось вирішив "вибілити образ овечки" перед виборами

Відомий журналіст Роман Сулима висловився щодо виступу опальної співачки Ані Лорак в Києві. Як відомо, співачка, що живе в Росії, приїхала в столицю, щоб виступити на дні народження балету FREEDOM. Своїми думками журналіст поділився у блозі на site.ua.

"Здавалося б, ну ти зробила свій вибір, і прапор тобі в руки. Не ти одна така. У людей глибоко творчих – таке буває. Але тут щось пішло не так. Чи то ностальджи за каштанами замучало, чи то репертуар вичерпався. Чи потрібна комусь тут. Хтось вирішив вкластися в відбілювання образу заблуканої вівці. Напередодні виборів", - написав Сулима.

За словами журналіста, люди спочатку не зрозуміли, як зустрічати співачку, але потім почали аплодувати стоячи.

"І тут звідки не візьмись – на сцені Ані Лорак. Зал, звичайно, обмер і почав переглядатися, не підстава це. Дивитися на сусідів з недовірою, сканувати на предмет "своїх". Але ось пісня стихла, і зал вибухає оплесками – спочатку переходять у пробні, а потім бурхливі овації. Тому що нудьгували. Тому що своя. Тому що "мистецтво поза політикою". Тому що болт клали на "кляту війну". А заодно на тих, хто довів країну до війни". І болт клали на цей розрив з сусідом – там же родичі. І клали його на українську державність. Демонстративно. Рукоплеща і улюлюкаючи. Підстрибуючи і повискуючи. Тому що один народ", - іронічно продовжив журналіст.

Люди, які апплодувалиЛорак, не поважають свою країну, вважає Сулима.

"В горищах цих людей, точніше. Переважно, володарів паспортів України. І вони серед нас. На кожному повороті, на кожній сходовій клітці. На кожному важливому п'ятаку. У них є гроші на найдорожчі квитки. Вони приймають рішення. Впливають на вибір свого оточення. Вони не поважають країну, в якій живуть. Вони взагалі не вважають її країною. Їм плювати на хлопців, які віддають життя і кінцівки за те, щоб вони ходили і витрачали гроші на такі концерти. Вони завжди тримають напоготові дулю в кишені. Вони ніколи не дозволять нам зробити вибір піти геть від мордора, тому що їх занадто дохера. І вони ніколи не зрозуміють, що не так в їхніх вчинках. Та музичні смаки у них приблизно такі ж за хімічним складом. Це люди-токсик, готові в будь-який момент зрадити", - підсумував він.

Нагадаємо, що Лорак знялася в передачі дружини Медведчука.