ua en ru

"Становище було безвихідним": російський режисер розповів, як Алла Пугачова "поступилася" роллю у фільмі Софії Ротару

"Становище було безвихідним": російський режисер розповів, як Алла Пугачова "поступилася" роллю у фільмі Софії Ротару Софія Ротару та Алла Пугачова (колаж STYLER.rbc.ua)

Режисер згадав, які "витівки" дозволяла собі примадонна російської естради

Головну роль у фільмі 1980-х "Душа" виконала співачка Софія Ротару. Однак виявилося, що спочатку на цю роль затвердили Аллу Пугачову. Через свій непростий характер російська співачка так і не потрапила на знімальний майданчик режисера Олександра Стефановича. Про це розповів сам колишній чоловік Пугачової, російський сценарист і режисер Стефанович в інтерв'ю виданню "МИР".

Цікаво, що фільм "Душа" Олександр Стефанович знімав одразу після розлучення з Аллою Борисівною.

У цьому світлі журналіст поставив запитання: "Ви, звичайно ж, знали, що між Пугачовою і Ротару була жорстка боротьба за перше місце на музичному Олімпі. Запрошуючи на головну роль Софію Ротару, ви хотіли, перш за все, "підколоти" колишню дружину?"

"Ні, історія з цією картиною (ред. – фільм "Душа") була драматичною. Коли я її почав, ми написали сценарій для Алли. Але у Алли характер непростий. І ось на самому початку зйомок, у перший знімальний день Алла дуже сильно запізнилася на зйомку. Їй зробили за це догану, і, можливо, саме це її так завело. Вона відмовилася одягатися в одяг, який їй підготували художники. Вона сказала, що була у магазині, купила напіввійськове пальто, і в ньому буде зніматися. Все це мені повідомила телефоном другий режисер, інтелігентна літня жінка. Я сам в цей час керував зйомками інших епізодів. Я кажу: "Поясніть актрисі, що є сценарій, затверджені костюми, і так далі". Другий режисер все це сказала Аллі Борисівні, на що вона відповіла літній жінці: "Тобі не подобається моє пальто? А мені не подобається твоє!". Смикнула її за шкіряне пальто і розірвала його на цій ні в чому не повинній людині", - поділився спогадом Олександр Стефанович.

Олександр Стефанович

Російський режисер Олександр Стефанович (скріншот відео youtube/Я так ДУМАЮ VIPCOMMENTS)

За словами режисера, він не бажав Пугачовій зла, а кандидатуру Ротару затвердили дуже швидко і навіть спонтанно.

"Зйомку я зупинив. Ми приїхали на "Мосфільм", в надії на те, що його директор Микола Трохимович Сизов промиє їй мізки, і все встане на свої місця. Але на нараді вся знімальна група відмовилася працювати з Аллою. Виявляється, у мене за спиною вона вже встигла кожному нахамити. Сизов каже: "Якщо я закрию картину через скандал, то ти в кіно більше ніколи працювати не будеш! Давай, міняй актрису". Я кажу: "Давайте спробуємо Соню Ротару". Він каже: "Така ж скандалістка?". – "Та ні, точно ні". Так що все це сталося зовсім не з бажання підколоти Аллу. У мене становище було безвихідним", - зізнався Стефанович.

"Становище було безвихідним": російський режисер розповів, як Алла Пугачова "поступилася" роллю у фільмі Софії Ротару

Софія Ротару і Алла Пугачова (фото: facebook.com sofiarotaru.official)

"Душа" – радянський широкоформатний музичний фільм-драма, знятий в 1981 році режисером Олександром Стефановичем. Головну роль у фільмі виконала співачка Софія Ротару.

Події в основному розгортаються в Москві, а також на березі моря в Прибалтиці. За сюжетом головна героїня співачка Вікторія Свободіна разом з відомою у вузьких колах молодіжною радянською рок-групою беруть участь у міжнародному фестивалі пісні "Интермьюзик".

Нагадаємо, Софія Ротару показала, де і як зустріла весну. Народна артистка України порадувала шанувальників новими знімками з відпочинку.

В ніч з 4 на 5 березня в США відбулася 90-я церемонія вручення премії Оскар. Пропонуємо дізнатися імена топ-5 українців, які отримали Оскар (відео: STYLER.rbc.ua)