"Зрозумів, що Крим "віджатий": фронтмен Ріапобой розповів, як їздив з концертами в Росію

"Зрозумів, що Крим "віджатий": фронтмен Ріапобой розповів, як їздив з концертами в Росію
Фото: Дмитро Шуров (facebook.com/pianoboy.band)

Артист розповів, чому колектив перестав гастролювати по РФ

Група Ріапобой припинила концертну діяльність в Росії в березні 2014 року і не збирається відновлювати її найближчим часом. Про це розповів соліст колективу Дмитро Шуров в інтерв'ю "Апострофу".

"До подій Майдану ми їздили в Росію по два-три рази в місяць стабільно. У нас не було місяця без концертів або фестивалів там. Я перестав виступати в Росії в березні 2014 року, як тільки зрозумів, що Крим "віджатий". На цьому останньому концерті наша тодішня московська аудиторія зробила флешмоб на жовто-блакитних листочках "Ми любимо Україну" під пісню "Вітчизна". Це була чудова аудиторія. В принципі, чому "була"? Вона і є, вона продовжує існувати в соцмережах. Ті люди нікуди не поділися. Більше того, вони ставлять запитання: "Коли ви до нас приїдете?" Але для мене як для цивілізованої людини, що поважає міжнародне право, було важливо зайняти таку позицію", - зазначив співак.

Артист додав, що відмова від гастролей в РФ приніс йому чималі збитки.

"Я багато втратив фінансово, тому що заробляв тоді в Росії не тільки як Ріапобой, сценічний артист. Я мав чимало композиторської роботи. Я зробив повністю музичний спектакль "Попелюшка" для театру "Современник" у Москві, наприклад. Я робив величезні проекти, в тому числі комерційні. Я працював з російськими дизайнерами, працював з Земфірою кілька років, жив у Москві. Все це для мене відтоді закрилося. Але паралельно я стільки ж робив і тут, в Україні. Тому для мене ніколи це не було питанням виживання. Я і з французами працюю, і з американцями. Інша справа, що я хочу так чи інакше пов'язувати це все з Україною, тому що я живу в Києві, тут живе моя сім'я", - підсумував Дмитро Шуров.

Раніше соліст Ріапобой Дмитро Шуров про свою "темній стороні", Х-Факторі і життя поза сценою.

Новини партнерів
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся