ru ua

Рікі Мартін розповів про своє "незвичне" весілля з бойфрендом

Рікі Мартін розповів про своє "незвичне" весілля з бойфрендом Фото: Рікі Мартін з коханим (instagram.com/jwanyosef)

Виконавець ще не визначився з місцем проведення свята

Популярний співак, відомий також своєю нетрадиційною сексуальною орієнтацією, планує організувати гучне весілля. Про це повідомляє contactmusic.net.

Рікі Мартін активно готується до весілля із художником Джваном Йосефом. Виконавець хоче розділити свою радість із усім світом, тому публічно розповідає про підготовку до свята.

"Це буде чудова подія. І про це люди будуть говорити. Ми сучасна сім'я, і ​​я думаю, що люди повинні це бачити. Ось чому я оприлюднюю цю інформацію. Я збираюся поділитися своїм весіллям зі світом'', - сказав він.

На даний момент, хіт-майстер "Livin 'La Vida Loca", у якого є восьмирічні сини-близнюки Маттео та Валентіно, та його наречений планують запросити гостей і ще не вирішили місце для свого свята.

Ріккі додав журнал Ocean Drive: "Сьогодні ми просто маємо непросту справу з запрошеннями і все. Ми також маємо справу з тим фактом, що більшість родичів мого нареченого є з Сирії. Тож, можливо, вони не зможуть приїхати в цю країну (США). Тому ми розглядаємо Стокгольм або в Іспанію''.

Рікі раніше сказав, що він хоче відсвяткувати весілля у рідному Пуерто-Ріко.

Рікі Мартін освідчився коханому Джвану восени минулого року. Стосунки зірки із Джваном Йосефом тривають приблизно два роки.

Нагадаємо, що стало відомо про стан здоров'я переможця Євробачення-2017.