Порошенко розповів, як українці під час Майдану зірвали план РФ по перетворенню країни у "закуток"

STYLERЗірки        20.11.2016 - 22:15
Фото: Українська нація (Фокус)
Фото: Українська нація (Фокус)

Президент відзначив згуртованість української нації у боротьбі з агресором

Президент України Петро Порошенко заявив, що під час Революції Гідності мільйони українців вийшли на майдани і вулиці, щоб зірвати план по перетворенню України в малоросійський закуток російської імперії. Про це сказано в його зверненні до Facebook.

"Три роки тому кілька сотень сміливих дівчат та юнаків без участі будь-яких політиків зібралися на Євромайдан, – щоб висловити мирний протест проти дій режиму Януковича, який вкрав у них велику європейську мрію. Звіряче побиття молоді "Беркутом" сколихнула тоді всю країну", – розповів Порошенко.

Президент додав, що одразу після перемоги Революції Гідності кращі і найсміливіші майданівці відправилися прямо на фронт.

"Перші добробаты кров'ю, пролитою за Батьківщину, вписали себе в сторінки нашої військової історії. А в цьому році ми вже дозволили собі відмовитися від чергових хвиль мобілізації, відпустити в резерв демобілізованих і укласти професійні контракти з десятками тисяч добровольців. Це – красномовне свідчення прогресу у зміцненні обороноздатності нашої держави. Армія одягнена і нагодована. Вона професійна і озброєна. І нехай не за останнім словом техніки, але достатньо, щоб стримувати Росію", – підсумував Порошенко.

Раніше Порошенко закликав "не таврувати" учасників масових акцій.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся