ua en ru

Портрет в неоні: українець створив обкладинку альбому Елтона Джона

Портрет в неоні: українець створив обкладинку альбому Елтона Джона Елтон Джон (фото: facebook.com/EltonJohn)

27-річний черкащанин робив не тільки обкладинку, але й ілюстрації для наповнення диска

Художник з Черкас Василь Колотуша став автором офіційної обкладинки платівки легендарного британського музиканта Елтона Джона "Revamp". Про це пише DTF Magazine.

Зауважимо, що 27-річний Василь, який працює в стилі "неон" c 2014 року, робив не тільки обкладинку, але й ілюстрації для наповнення диска.

"На мене вийшли з британської Studio Fury - вони раніше вже працювали з Universal Music (випускаючий лейбл Елтона Джона. - Ред.) - і запропонували зробити ілюстрації для обкладинки, наповнення диску, мерчу і так далі. В результаті було створено сім ілюстрацій, одну з яких можна побачити на обкладинці, а інші знаходяться всередині", - розповів українець.

Обкладинка та інші ілюстрації це нові роботи Василя, а ідея повністю належить студії і клієнту: вони мали повний контроль над процесом праці, аж до вибору колірної схеми, ракурсів, деталей, вони також надавали свої референси.

Портрет в неоні: українець створив обкладинку альбому Елтона Джона

Обкладинка альбому "Revamp"

"Альбом представляє нове бачення пісень Елтона Джона через призму виконання молодих артистів, і студія хотіла отримати revamped-відчуття альбому, тому вони вирішили, що портрет в неоні найкраще впишеться в концепцію. Так як я робив багато таких портретів, мені і запропонували співпрацю", - зазначив художник.

Додамо, що альбом "Revamp", в який увійшли кавери хітів Елтона Джона у виконанні відомих музикантів, вийде 6 квітня. У трек-лист платівки увійшли композиції Сема Сміта, Еда Ширана, Майлі Сайрус, Coldplay, Pink Lady Gaga, Logic, Florence + The Machine, The Killers та інших.

Відео з YouTube/Elton John

До речі, Періс Хілтон прилетіла до Львова і захопилася його красою.