ua en ru

"Пішли куди подалі": український закон довів Кобзона до сказу

"Пішли куди подалі": український закон довів Кобзона до сказу Фото: Йосип Кобзон (УНІАН)

Він також назвав українську владу "маріонетками"

Скандальний російський співак і народний артист СРСР Йосип Кобзон висловив обурення українським законом про гастролі артистів з РФ. Про це передає видання russian.rt.

Він назвав цей закон "мракобіссям".

"Ніхто не буде їздити. Ще давати слово, що ми не будемо їздити в Крим, Донбас, — пішли вони куди подалі. Це маріонетки, тимчасові люди. Це горезвісне нове українське керівництво займається мракобіссям, знищує російську культуру, літературу, російську мову — чого тут дивуватися", — заявив Кобзон.

За його словами, у Росії подібна помилка не повинна повторюватися, оскільки ця країна завжди рада вітати українських артистів та літературу.

"Не потрібно повторювати їх помилки — ми вітаємо українських артистів у нас, українську літературу", — зазначив скандальний співак.

до Речі, в серпні 2015 року СБУ внесла Кобзона в список діячів культури, дії яких створюють загрозу національній безпеці України. У вересні 2015 року включений в санкційний список України. 25 травня 2016 року він отримав "громадянство ДНР".

Нагадаємо, що одіозний російський співак Йосип Кобзон, у котрого є паспорт "ДНР", вирішив помирити ватажка "ЛНР" Ігоря Теслярського і так званого "главу МВС" Ігоря Корнета.

Кобзон також повідомив, що запропонував чолі так званої "ДНР" Олександру Захарченко запросити Теслярської та Корнета в Донецьк. "І я прилечу теж. І посидіти, поговорити, що можна і що треба зробити", - заявив скандальний співак.

Також повідомлялося про те, що Кобзон розповів про передсмертному бажання оперного співака Дмитра Хворостовського. Артист помер рано вранці 22 листопада в Лондоні. Кобзон повідомив, що Хворостовський хотів, щоб його кремували, а прах розділили на дві могили - в Москві і Красноярську.

"Яким був, таке ж залишив героїчне заповіт: кремувати його і поховати частина (пороху. — Ред.) в Москві, а другу частину — в Красноярську, — зазначив співак.