ua en ru

Потап і Настя Каменських похвалилися своїми спортивними досягненнями

Потап і Настя Каменських похвалилися своїми спортивними досягненнями Фото: Потап і Настя Каменських

Українські артисти пробігли 10-кілометрову відстань у київському марафоні

Зоряний український дует Потап і Настя Каменських не перестають дивувати своїх фанатів. Так, артисти взяли участь в марафоні "Kyiv Half Marathon 2017", про досягнення поділилися на своїх сторінках в Instagram.

altФото: Потап

"Доброго ранку! Марафон пробіг – 10 км за годину нуль дев'ять! Моє серце сказало: "Дякую, Олексію, за спорт!"", — сказав Олексій Потапенко у відеозверненні.

Варто відзначити, що Настя Каменських також не зупиняється на своїх спортивних досягненнях і продовжує вести активний спосіб життя, не дивлячись на травму. Артистка разом зі своїм тренером пробігла 10-кілометрову відстань.

altФото: Настя Каменських з тренером

"Друзі! Я зробила це! Сьогодні на київському марафоні пробігли з Ендрю дистанцію в 10 км за 1 год 4 хв 55 сек! Жодного разу не зупинилася! Той, хто бігає, оцінить. Хочу сказати величезне спасибі тренеру! Ендрю — кращий тренер в світі! Це він розподілив навантаження так, щоб я ні разу не зупинилася! Це тренер підтримував і мотивував протягом всієї пробіжці так, що можна було ще 10 км пробігти! Я щаслива й пишаюся своєю роботою", — написала Каменських.

Крім цього, Потап чесно розповів про тренування з Настею Каменських.