ru ua

Потап вперше прокоментував причину творчої паузи дуету з Каменських

Потап вперше прокоментував причину творчої паузи дуету з Каменських Фото: Олексій Потапенко та Катя Осадча (instagram.com/realpotap)

Продюсер і його протеже почали працювати окремо на невизначений термін

Український співак і продюсер Потап (справжнє ім'я - Олексій Потапенко) розповів, що стало причиною такої різкої зміни в спільній творчій кар'єрі з Настею Каменських (NK) в інтерв'ю Каті Осадчій для програми "Світське життя".

Як зазначив сам Олексій Потапенко у них стався застій у творчості, - вони "трошки втомилися, почали вже пробуксовувати" перед більш молодими виконавцями. Також він зізнався, що рішення про творчу паузу на невизначений час з Настею Каменських далося непросто.

"Є такі речі, основоположні: любов, нафта, золото і "Потап і Настя". Відмовитися від цього було дуже складно. Нескінченні концерти, ми трохи втомилися. Ми стали вже трохи пробуксовувати, якісь модні чуваки пішли повз нас робити модні проекти, а ми вже не розуміємо, як це все з баяном. Тому ми вирішили: подивимося на нас з боку і подумаємо, повернутися нам, і коли повернутися і з чим повернутися", - зауважив Потап.

Відео: Інтерв'ю Потапа у "Світському житті" (ru.tsn.ua)

Також Потап розповів про новий виток своєї творчості. Він представив сольний проект і досить провокаційний кліп під назвою "Малібу".

"Я бачу по тобі, Катя, що іноді ти сама хочеш матюкнуться. Іноді є таке. Я пишу багато поп-музики: писав "Потапу і Насті", групи MOZGI, "Время и стекло". Є дорослі фільми, а є доросла музика. Для того, щоб писати світлу, гарну музику, потрібно цей пар випускати. Вже вибачте", - повідомив музикант.

На репліку Каті Осадчій про те, як ставиться його юний син до нецензурних текстів в його піснях, Потап відповів наступне:

"У порівнянні з сучасною реп-творчістю, що можуть почути діти, і Потапівські байки-приказки про блатне життя, у мене дуже легенький light-матеріал. Взагалі, за дітьми потрібно стежити і дивитися, що вони дивляться, куди вони лазять на сайти", - підсумував продюсер.

Нагадаємо, Потап захопив мережу співочим талантом сина.