Бійки за концертів зірок: Данилко розповів, що за цим стоїть

STYLERЗірки        17.11.2016 - 19:48
Фото: Андрій Данилко (inforesist.org)
Фото: Андрій Данилко (inforesist.org)

Український артист Андрій Данилко прокоментував недавні сутички через концерт Потапа і Насті Каменських

Андрій Данилко вважає, що за таку поведінку, яке було перед концертом Каменських і Потапа, потрібно притягувати до кримінальної відповідальності. Про це він заявив "Обозревателю".

"Я проти будь-яких сутичок, тому що всі вони кимось організовані і проплачено", - зазначив шоумен.

"Я тисячу разів говорив про це, коли заступався за Ані Лорак. Якщо людям, які мають іншу точку зору, не подобається позиція Ані Лорак або її ставлення до чого-то, або її незнання чогось, або її нерозуміння ситуації, ви просто не купуєте квиток на її концерт. Але погрожувати, тим більше наражати на небезпеку людей, які хочуть відволіктися, провести час... Я проти цього. В таких випадках я би відкривав кримінальні справи за статтею "хуліганство", тому що ніякий це не протест", - заявив артист.

Данилко і сам стикався з подібними ситуаціями, коли на одному з його концертів в Тернополі, його закидали яйцями.

"Це сталося, коли Вєрка Сердючка була шалено популярна. У Тернополі зал був забитий, тут же була купа охорони. Я не міг зрозуміти – навіщо? Слава Богу, що у мене такий жанр, в якому я зміг це обіграти. В кінці концерту "протестанти" кинули в мене яйця – правда, не потрапили", - сказав артист.

"Після концерту я виходжу у фойє, там стоять ці хлопці – по 18-20 років. Я питаю: "Хлопці, в чому справа?" Вони відповідають: "Нам же треба якось виживати". Виявляється, їм просто заплатили", - додав Данилко.

"Але я проти цього. Я думаю, що влада повинна на це звертати увагу, тому що це проплачені акції", - підсумував шоумен.

До речі, стало відомо про ще однієї постраждалої в результаті бійок напередодні столичного концерту Потапа і Насті Каменських.

On Top