ru ua

З'явилось повне відео виступу Руслани із новою піснею на Євробаченні 2017

З'явилось повне відео виступу Руслани із новою піснею на Євробаченні 2017 Фото: Руслана на Євробаченні 2017 (eurovision.ua)

Співачка стала хедлайнером фіналу, виконавши хіт двома мовами

Триумфаторка Євробачення 2004 Руслана стала головною виконавицею у фіналі конкурса у Києві, де переможцем визнали португальця Сальвадора Собрала. Українська зірка виконала пісню "It's Magical" українською і англійською мовами. Повне відео опублікували на офіційному каналі у YouTube.

Відео: Руслана на Євробаченні 2017 (YouTube/Eurovision Song Contest)

"Якщо я говорю, що я звертаюся від України до світу, то я хочу, щоб світ зрозумів, що Україна – це прекрасна країна, що має свою екзотику та дуже багато світла й любові. Це найголовніше, що я хочу сьогодні донести. І навіть якщо довкола нас штормить, ми всі розуміємо ці асоціації, все одно всередині ми маємо найголовніше – це любов", - прокоментувала свій виступ Руслана, передає eurovision.ua.

Співачка зізналася, що завжди культивувала власну екзотику і не збирається на цьому зупинятися.

"Я обожнювала і обожнюю карпатські елементи, я була і залишаюся собою. Уся сила, яку я збирала протягом цих років, дала мені нову музику. І сьогодні я хочу, щоб люди відчули це піднесення", - каже вона.

До речі, Джамала емоційно прокоментувала перемогу Португалії на Євробаченні 2017.