ru ua

Пригожин назвав главу Мінкульту України "лохом"

Пригожин назвав главу Мінкульту України "лохом" Фото: Йосип Пригожин (eg.ru)

Чоловік Валерії закликав Росію влаштувати своє Євробачення заради скривдженого Кобзона

Скандальний російський продюсер Йосип Пригожин обізвав міністра культури України Євгена Нищука "лохом", а саме відомство – "міністерством бандитизму і корупції". Таку заяву чоловік співачки Валерії зробив в ефірі радіо "Ехо Москви", коментуючи небажання Києва приймати "антиукраїнських" виконавців на Євробаченні 2017.

"А давайте ми дочекаємося того часу, може бути, цей міністр культури сто разів ще покине цей пост. Ось ці заяви, вибачте за вислів, якогось лоха, який, власне кажучи, має опосередковане відношення, мені взагалі не цікаво. Взагалі він мені не цікавий. Міністерство бандитизму і корупції. Для мене ці люди взагалі не існують. Вони живуть своїм життям. Вони цілий серіал через мене, наприклад, заборонили, хоча я знявся в епізоді", - сказав Пригожин.

Продюсер "заступився" за свого колегу – Йосипа Кобзіна, якому заборонений в'їзд до України.

"Ну, слухайте, Кобзон точно не збирається їхати на Євробачення. Але це його батьківщина. Це його Батьківщина! Чотири покоління виросли! Кобзон — велика людина, і йому забороняють їхати на батьківщину", - заявив чоловік Валерії.

На завершення Пригожин запропонував проігнорувати пісенний конкурс у Києві та організувати свій.

"По ідеї, після того як Україна цього разу виграла, ми повинні були зібрати свої речі і сказати: Хлопці, а йдіть ви в ж*пу. І зробити свій конкурс. Давайте зробимо своє Інтербачення. І до нас поїдуть, повірте мені", - вважає він.

Зазначимо, що напередодні міністр культури України Євген Нищук повідомив, що Росія поки не заявляла про намір брати участь у Євробаченні 2017 в Києві.

"Особи, які потрапили під санкції СБУ, є нев'їзними. Про ці особистості Росія не може не знати. Якщо вони свідомо будуть збиратися на конкурс з такою персной, це буде ні що інше, як провокації. У Росії є дуже багато гідних виконавців. Ніяких компромісів бути не може. Кобзон, наприклад, допущений не буде. Якщо люди потрапляють під санкції і не поважають нашу країну, компромісів бути не може", - заявив Нищук.

До речі, Україна назвала свою учасницю Дитячого Євробачення 2016.