ua en ru

Пригожин закликав росіян не дражнити Україну під час Євробачення 2017

Пригожин закликав росіян не дражнити Україну під час Євробачення 2017 Фото: Йосип Пригожин (commons.wikimedia.org)

Чоловік співачки Валерії розповів, яким має бути виконавець від РФ на пісенному конкурсі, що відбудеться в Києві у травні наступного року

Скандальний продюсер Йосип Пригожин прокоментував новину про те, що Росія офіційно підтвердила свою участь у міжнародному пісенному конкурсі Євробачення 2017, який пройде в українській столиці. Про це він розповів у коментарі російській радіостанції "Говорить Москва".

На думку продюсера, мабуть, було прийнято рішення не погіршувати ситуацію з російсько-українським конфліктом і послати на конкурс нейтрального виконавця.

"Поїде якийсь нейтральний співак, який не викликає подразнення, у тому числі в української влади. Я вважаю, що Костянтин Ернст (генеральний директор російського "Першого каналу" - Прим. ред.) мудра людина, він не буде відправляти людей з "чорного" списку", - сказав Пригожин.

При цьому він не виключає, що російському виконавцю потрібно бути обережним і остерігатися провокацій.

"Я очікую від них всього, чого завгодно, ці люди здатні на багато що в ім'я конфлікту. Якісь протести, спроби провокацій можуть бути. Потрібно постаратися прийняти всі заходи безпеки для учасника, який поїде від нас", - додав російський продюсер.

Нагадаємо, що Росія підтвердила участь у Євробаченні 2017 в Києві.