ru ua

Приходько різко висловилася про українських артистів, які виступають в РФ

Приходько різко висловилася про українських артистів, які виступають в РФ Фото: Анастасія Приходько (instagram.com/prykhodko_official)

Зірка принципово відмовилася від гастролей в країні-агресорі, втративши більшу частину прибутку

Відома українська виконавиця і волонтерка Анастасія Приходько висловила свою позицію про колег, які незважаючи на АТО і анексію Криму, продовжують виступати в Росії. Вона каже, що така поведінка – неповага до свого народу, передає "Апостроф.Лайм".

"Якщо б я стояла там, на лінії фронту, і бачила, що я захищаю таких людей, які їздять і веселяться на різних преміях російських людей, у мене б першим виникло питання: навіщо я тут стою? Якщо ми боремося – то всі разом. А хлопці навіщо гинуть? І ось це мені огидно. Так огидно, що ви навіть собі не уявляєте. Тому для мене це все огидно і бридко, і зрозуміти тих людей", - каже співачка.

Відео: Приходько про українських артистів у РФ (YouTube/Апостроф)

Сама Приходько, яка представляла Росію на Євробаченні, відмовилася від гастролей в країні-агресорі і стала заробляти в сім разів менше, ніж раніше, але про своє рішення вона не шкодує.

"Але у мене є повага до свого народу, я поважаю кожного, хто бореться за незалежність, я віддаю все, що у мене є. Але не було жодної хвилинки, щоб я замислювалася над тим, чи правильно я зробила – ніколи не було", - додала Приходько.

До речі, Приходько написала іронічний вірш, висміювати Савченко.