ua en ru

Приходько вважає провокаційним вибір кандидата від Росії на Євробачення 2017

Приходько вважає провокаційним вибір кандидата від Росії на Євробачення 2017 Фото: Анастасія Приходько

Українська співачка поділилася своєю думкою щодо того, що Олександр Панайотов поїде на конкурс від РФ

Олександр Панайотов обраний не випадково – Росія навмисно вирішила відправити на " Євробачення 2017 учасника з українськими коренями. Про це Анастасія Приходько заявила в коментарі "Обозревателю".

"Думаю, Росія в черговий раз підсовує медіа майбутнього псевдомученика на території України. Адже вони цілком навмисно вибрали учасником Євробачення в Києві людини з українським громадянством. Хоча, як на мене, Панайотов давно не є українським виконавцем. Як і Королева, Лорак, Повалій, Лобода та інші "голуби миру". Походження не означає приналежність. Він забув, хто він і звідки. Забув заради уявної слави. Який він Українець? Так, манкурт...", - підкреслила співачка.

Приходько вважає, що російські артисти мають самі думати, чи безпечно їм їхати в Україну.

"Українці - миролюбний народ. Поки до них у хату не прийдуть з мечем. Нехай самі у себе запитають, чи безпечно їхати в країну, народ якої щодня гине від рук найманців і регулярних військ? Адже недарма під час проведення європейських футбольних турнірів українські і російські клуби "розводять" по різних "кошиках". З іншого боку, будь-постраждалий росіянин буде використаний для нового витка антиукраїнської пропаганди. На жаль, для більшості російських ЗМІ будь-яка жертва в даному контексті - це інформпривід і бонус до гонорару за сюжет в програмі Кисельова", - додала вона.

"Сподіваюся, мої слова не стануть кісткою в пащу путінським пропагандистам. У мене ще залишилася пара друзів-росіян. І коли я кажу про путінської Росії, я маю на увазі кілограми "вати" і "гарматного м'яса", а не громадян РФ, які думають і все розуміють", - підсумувала співачка.

Нагадаємо, раніше Приходько заявила, що Азарову немає місця на цій планеті.