ua en ru

Принц Філіп передав принцу Гаррі своє високе звання

Принц Філіп передав принцу Гаррі своє високе звання Фото: Принц Гаррі і принц Філіп (зліва) (twitter.com/KensingtonRoyal)

96-річний Філіп займав посаду генерал-капітана морпіхів протягом 64 років

96-річний принц Філіп передав принцу Гаррі звання генерал-капітана Королівської морської піхоти Великобританії. Про це сказано на сторінці Twitter Кенсінгтонського палацу.

Повідомляється, що 96-річний герцог Единбурзький Філіп займав посаду генерал-капітана королівських морських піхотинців протягом 64 років, з червня 1953 року, отримавши її після смерті короля Георга VI.

Принц Філіп передав принцу Гаррі своє високе звання

Скріншот поста (twitter.com/KensingtonRoyal)

Букінгемський палац сказав: "Королева рада дати офіційне схвалення призначенням Його Королівської Високості принца Гаррі Уельського генерал-капітаном Королівських морських піхотинців", - передає metro.co.uk.

Принц Філіп передав принцу Гаррі своє високе званняФото: Філіп і король Георг VI (twitter.com/KensingtonRoyal)

Останній обов'язком Філіпа на цій посаді стало прийняття в Букінгемському палаці, який залишає свою посаду командувача Королівської морською піхотою генерал-майора Роберта Макгоуен і його наступника генерал-майора Чарльза Стикленда.

Принц Філіп передав принцу Гаррі своє високе звання

Скріншот поста (twitter.com/KensingtonRoyal)

У зв'язку з похилим віком 96-річний герцог Единбурзький влітку цього року прекратил виконання офіційних публічних функцій як члена королівської сім'ї.

Нагадаємо, що вперше принц Чарльз замінив Єлизавету ІІ у проведенні пам'ятних заходів. У Лондоні в день поминання загиблих у Першій світовій війні пройшла церемонія покладання вінків до Кенотафу, пам'ятника Невідомому Солдату.

Вперше щорічне Поминальну неділю провів спадкоємець британського престолу принц Чарльз.

Раніше протягом більше шести десятиліть цю церемонію проводила його мати – королева Єлизавета II. ЗМІ розцінюють це як поступову передачу монарших повноважень спадкоємцю престолу.