ua en ru

Принц Гаррі і його дівчина виявилися далекими родичами

Принц Гаррі і його дівчина виявилися далекими родичами Фото: Принц Гаррі і Меган Маркл (instagram.com-whenharrymetmeghan)

Цікаве відкриття зробили фахівці з генеалогії

Британський принц Гаррі та його дівчина — американська актриса Меган Маркл — доводяться один одному далекими родичами, незважаючи на те, що один виріс в Лондоні, а інша — в Каліфорнії. Про це повідомляє Daily Mail.

Фахівці з генеалогії, які зацікавилися походженням 33-річної Меган Маркл, зробили цікаве відкриття. Виявилося, що у британського принца і його обраниці-американки є спільні далекі родичі.

Меган, як відомо, народилася в змішаній, з расової точки зору, сім'ї. Її мати Дорія — афроамериканка, а от батько Томас — білий. Як виявилося, предки папи Меган прибутку в свій час в Америку з Британії, точніше з Йоркшира.

Згідно з даними генеалогічного дослідження, у Гаррі і Меган був спільний предок — Ральф Боуз, який жив в Англії в XV столітті (роки життя — з 1480 за 1516). Він був верховним шерифом графства Дарем і проживав з сім'єю в замку Стретлам.

Онука Ральфа Боуза Бріджит Боуз вийшла заміж Джона Хассі з графства Суррей. Їх онук Крістофер Хассі переїхав в Америку в 1632 році. Батько Меган — володар телевізійної премії "Еммі", кінематографіст Томас Маркл — є його прямому нащадком по материнській лінії.

Замок Стретлам і всі землі Боузов перейшли у володіння дядька Бріджит. Через десятки років господарем замку став сер Джордж Боуз. Його перша дружина померла бездітною. А друга народила йому дочку Мері Боуз, яка в 1767 році вийшла заміж за Джона Лайона, 9-го графа Стратмор і Кингхорн. Лайон, за умов успадкування замку Стретлам, додав прізвище дружини до своєї власної. Звідси пішла династія Боуз-Лайонов.

П'ять поколінь через Єлизавета Боуз-Лайонс вийшла заміж за герцога Йоркського, принца Альберта, який згодом став королем Георгом VI. Від нього вона народила двох дочок — майбутню королеву і бабусю Гаррі Єлизавету ІІ, а також принцесу Маргарет.

Нагадаємо, що нещодавно стало відомо, коли відбудеться весілля принца Гаррі і Меган Маркл.