ua en ru

Принци Вільям і Гаррі дали чоловікам рада

Принци Вільям і Гаррі дали чоловікам рада Фото: Принц Вільям і принц Гаррі з Кейт Міддлтон (instagram.com/kensingtonroyal)

Спадкоємці престолу звернулися до чоловічій половині планети

Принци Вільям і Гаррі, онуки королеви Єлизавети II, закликали чоловіків не приховувати та не ігнорувати свої психологічні проблеми. Про це вони сказали в інтерв'ю для журналу благодійного товариства CALM, передає ВВС.

"Розмови про деякі серйозні проблеми надто довго були під забороною. Вважалося, що успішні, сильні люди не страждають. Але, звичайно, це не так", – зазначив принц Вільям.

За його словами, насправді, все дуже просто. Він вважає, що якщо є необхідність з кимось поговорити, то це дійсно потрібно зробити і це справді може допомогти.

"Всім нам в житті іноді доводиться нелегко, але чоловіки особливо відчувають необхідність прикидатися, що все в порядку", – додав принц Гаррі.

Також він зізнався, що після смерті своєї матері принцеси Діани він сам мав серйозні проблеми. Ймовірно, це могло бути пов'язано не тільки з самим фактом трагічної загибелі власної матері, але і з чутками про його батька.

До речі, Леді Гага та принц Вільям обговорили в режимі онлайн психічне здоров'я. За даними видання, розмова відбулася в підтримку проекту Heads Together, яким спадкоємець королівського престолу займається разом зі своєю дружиною герцогинею Кембриджською Кейт Міддлтон.