ru ua

Довелося відмовитися від місця солістки: дружина Меладзе розповіла про свою участь в ВІА Грі

Довелося відмовитися від місця солістки: дружина Меладзе розповіла про свою участь в ВІА Грі Фото: Альбіна Джанабаєва (facebook.com/adzhanabaeva)

"Зі мною це був вже інший склад"

Знаменита співачка Альбіна Джанабаєва, дружина співака Валерія Меладзе розповіла про те, як їй довелося відстоювати своє місце у популярному тріо "ВІА Гра". Про те, як співачці далася участь у групі, Альбіна розповіла в передачі "Невигадані історії" з Оленою Север.

Альбіна Джанабаєва була учасницею тріо ВІА Гра майже 9 років і змінила в складі Світлану Лободу.

Співачка зізналася, що знає про те, що "зоряним складом" тріо завжди вважали Віру Брежнєву, Ганну Седокову та Надію Мейхер, але стверджує, що її цей факт не сильно ображає.

Альбіна Джананбаева зазначила, що думку шанувальників вона поважає, але не приховує, що роки, проведені у складі три ВІА Гра їй далися нелегко.

"Важко мені давалося виступати в групі. Я змінила вже Світлану Лободу, але публіка досі пам'ятала і дуже любила Аню. Що ж, якщо шанувальники вважають, що золотий склад — це Віра, Надя і Аня, я з повагою до цього поставлюся. Звичайно, за два роки вони зробили колосальну роботу, здійснили прорив", - поділилася співачка.

Крім того, співачка вважає, що багато додала в цей колектив.

"Я пройшла пізніше і була там 9 років. Зі мною був вже інший склад, золотий, не золотий, просто інший. Я багато привнесла в колектив", - повідомила Альбіна Джанабаєва.

Розповіла співачка і про те, що перше запрошення виступати в знаменитому тріо їй надійшло в 2004 році, коли вона народила свого первістка, сина Костянтина від співака Валерія Меладзе.

З-за маленької дитини, Джанабаєвої довелося відмовитися стати солісткою групи, але пізніше її знову запросили у популярне тріо, і вона погодилася.

Альбіна Джанабаєва вийшла заміж за знаменитого співака Валерія Меладзе в 2014 році, і в тому ж році подарувала йому ще одного сина – Луку.

До речі, брати Меладзе сколихнули мережа, виклавши неоднозначне сімейне фото.