ua en ru

"Довелося знову вчити": Ярмоленко зізнався, як не зумів здати на права в Німеччині

"Довелося знову вчити": Ярмоленко зізнався, як не зумів здати на права в Німеччині Фото: Андрій Ярмоленко (bvb.de)

Також футболіст зізнався, як поборов мовний бар'єр

Півзахисник збірної України і дортмундської "Боруссії" Андрій Ярмоленко розповів, що не зумів здати в Німеччині іспит на права з першого разу. Про це футболіст зізнався в інтерв'ю "Команді №1".

Довелося знову вчити правила дорожнього руху. Справа в тому, що наші права дозволяли їздити в Німеччині тільки три місяці - потім потрібно було здавати по-новому. Все, як і у нас. Спочатку теорія, потім практика. Я, до речі, з першого разу екзамен не здав. На відміну від дружини, яку відразу допустили до водіння", - сказав Ярмоленко.

Також футболіст зізнався, як зумів подолати мовний бар'єр.

"Почну з того, що набагато краще став мій англійська. У команді ми багато говоримо цією мовою. Але я поважаю країну, в якій граю, і, зрозуміло, вивчаю німецьку. Коли люди говорять повільно і не вживають якихось спеціальних термінів, мені все зрозуміло. Але це, звичайно, ще далеко не те, що потрібно", - вважає Андрій.

Він додав, що два рази в тиждень вивчає німецьку на заняттях з репетитором.

Раніше повідомлялося, що Андрій Ярмоленко увійшов в топ-25 найкращих гравців німецької ліги. Повідомляється, що легіонер дортмундської Боруссії Андрій Ярмоленко за рік не змінився в ціні - 25 мільйонів євро.

Хайп-таксі #23: чи готовий Київ до фіналу Ліги Чемпіонів