ru ua

Притула показав на відео, яким він "був" у дитинстві

Притула показав на відео, яким він "був" у дитинстві Фото: Сергій Притула (facebook.com serhiyprytula)

Шоумен порадував мережа смішним відеороликом

Відомий український шоумен і телеведучий Сергій Притула опублікував на своїй сторінці в Facebook гумористичне відео, на якому діти зіграли відомих політиків та зірок.

"насправді цей ролик знімався не для того, щоб було з чого почати сьомий випуск" Вар'яти-шоу, а виключно для того, щоб ще раз переконатися, що мій Діма – це "вилитий" "папаша!" - написав Притула.

Притула показав на відео, яким він "був" у дитинстві

Скріншот поста (facebook.com/serhiyprytula)

На відео в образі піонерів з'явилися "юні" Володимир Зеленський, Віктор Павлік, Олег Ляшко, і сам Притула, якого зіграв його син Дмитро. "Вчителька" розповідає дітям, ким вони стануть, коли виростуть.

Нагадаємо, що Сергій Притула відзвітував про нових закупівлях для бійців української армії та привітав з Днем народження 95-ю бригаду.

"В принципі, ми сподівалися, що наші "теплики" приїдуть у 95-ю бригаду 9 грудня. Трохи затрималися. Прийшли вчора, якраз під "Днюху" 95-й. 12.12.1992 року заснована. 25 років! З Днем народження, житомирський десант! Дякуємо за службу! Щоб кулі минали і шаблі не брали!" – написав він.

Також повідомлялося, що Притула розсмішив українців розповіддю про новорічних корпоративах.

Він повідомив, що в Україні корпоративи бувають двох видів: бідні і багаті. У першому випадку працівники п'ють шампанське з пластикових стаканчиків, а потім повертаються за монітори комп'ютерів.

"Який бухати? Завтра на роботу", - пожартував ведучий.

У другому випадку, святкування відбувається в дорогому ресторані, але потім генеральний директор компанії їде в інший заклад, щоб не бачити своїх підлеглих.