Притула зізнався, що привіз бійцям АТО замість пасок

STYLERЗірки        15.04.2017 - 20:41
Фото: Сергій Притула (facebook.com/serhiyprytula)
Фото: Сергій Притула (facebook.com/serhiyprytula)

Великодній "презент" від волонтерів допоможе зберегти життя українськім воїнам

Відомий український ведучий Сергій Притула, який активно допомагає українським солдатам на Донбасі, відвідав зону АТО напередодні Великодня і показав, що цього разу привіз для ЗСУ. Про це він написав у Facebook.

"Завіз хлопцям "пасочки". 22,5 години мандрівки, 1550 км маршрутом Київ-Піски-Краматорськ-Київ. Дякуючи Вам, панове, створили трошки хорошого настрою для наших бійців. Снайпер Василько в Пісках тепер має такий гарний приціл, що може в нього до дрібниць побачити останнє здивування на обличчі прихильника "русскава міра". Бійцям сил спецоперацій доправлено 4 коліматорних приціли, вкрай потрібний квадрокоптер і тепловізор TMR 42", - написав він.

Фото: Сергій Притула у зоні АТО (facebook.com/serhiyprytula)

Також він назвав приємними бонусами для бійців каву, чай, сало, огірки та спальники. Ведучий відзначив, що два тепловізори вдалося придбати зі знижкою – фактично за ціною одного, бо постачальники пішли назустріч.

"Запитів стає більше, грошей - менше. Тому, буду вдячний, якщо щось із не витрачених на свята коштів перекинете на рахунки, які будуть вказані нижче", - каже Притула.

Скріншот посту акаунта Facebook.com/serhiyprytula

До речі, Притула не стримав сліз, розповідаючи про свій орден.

On Top