ru ua

"Приємна несподіванка": відома прима-балерина стала народною артисткою України

"Приємна несподіванка": відома прима-балерина стала народною артисткою України Фото: Катерина Кухар (facebook.com/kukhar.kateryna)

Катерина Кухар отримала почесне звання

Українська прима-балерина і член журі "Танці з зірками" Катерина Кухар стала Народною артисткою України. Відповідний указ опублікований на офіційному сайті президента.

Звання Народної артистки України присвоїли провідному майстру сцени Національного академічного театру опери та балету України імені Т. Шевченка за видатну майстерність та особливі заслуги в розвитку вітчизняної культурної спадщини.

"Це було приємною несподіванкою для мене. Я сподіваюся, що можу своєю творчістю і справою залишити добрий слід на землі. Для мене, як артиста, найбільша нагорода – коли люди приходять на спектакль, значить їм цікаво", - зізналася артистка.

"Приємна несподіванка": відома прима-балерина стала народною артисткою України

Фото: Катерина Кухар (StarKorupciya/twitter)

"Мені сьогодні часто пишуть у соціальних мережах, що я для них стала мотиватором піти вперше на балет, що вони щасливі були відкрити для себе це мистецтво. Я сподіваюся, що ця тенденція збережеться. Дітки будуть цікавитися мистецтвом, хтось стане відданим глядачем театру, хтось стане відомим артистом. Я розумію, те, що я роблю – це крапля в морі. І, тим не менш, я рада, що причетна до розвитку мистецтва в Україні", - зазначила Кухар.

Раніше знаменита балерина розповіла, що повернуло її до життя після втрати дитини.