ua en ru

Продюсер Лободи опублікувала відео сутичок під час концерту співачки в Одесі

Продюсер Лободи опублікувала відео сутичок під час концерту співачки в Одесі Фото: Світлана Лобода (instagram.com/lobodaofficial)

З'явилося відео бійки в Одесі на концерті Світлани Лободи

Продюсер української співачки LOBODA опублікувала відео бійки під час концерту співачки в Одесі, який довелося скасувати через інформацію про замінування клубу.

"Друзі! Вчора ми відмінили концерт в Одесі в клубі "Ібіца" в зв'язку з черговими провокаціями та реальною загрозою вашій безпеці. Сценарій колишній. Все ті ж персонажі. Сьогодні мені навіть не хочеться акцентувати увагу на тому, хто ці люди, які організації вони представляють. головне, що це громадяни нашої країни. І це страшно", - зазначила Нателла Крапівіна.

Продюсер співачки додала, що "єдиним пріоритетом завжди була і буде безпека" шанувальників.

"Було дуже багато молодих людей і навіть дітей. Коли в них полетіли димові шашки та петарди - ми прийняли рішення скасувати концерт. У будь-якій країні, в якій панує режим, гине в першу чергу культура. І, на жаль, ми опинилися на цьому рубежі. Поки ми не навчимося поважати права і свободи один одного, ми не те, що не станемо частиною Європи, нас чекає страшна деградація у всіх галузях і напрямках життя", - додала продюсер Лободи.

"Одеса", ми дуже любимо тебе. І знаємо, що це взаємно! А ми продовжуємо наш тур і вже 30-го травня побачимось на концерті в Тель-Авіві. Тому що музика не має кордонів", - написала вона.

Відео: Бійки під час концерту Лободи (facebook.com/natella.krapivina)

Продюсер Лободи опублікувала відео сутичок під час концерту співачки в Одесі

Скріншот поста акаунта facebook.com/natella.krapivina

До речі, Лободу після протестів в Одесі вивезли на катері.