ru ua

"Просто неймовірно романтично": Сергій Бабкін про вінчання 10 років потому

"Просто неймовірно романтично": Сергій Бабкін про вінчання 10 років потому Фото: (instagram.com/snezhana_babkina)

Сергій Бабкін та Сніжана Бабині святкують 10-річчя з дня вінчання

11 травня 2008 року Сніжана і Сергій Бабині таємно повінчалися в церкві на території Дніпропетровської області. Популярний український артист, учасник групи "5'Nizza" зізнався, які емоції відчував під час вінчання і як відбувалося його особисте свято з дружиною. Про це він рассказал в інтерв'ю з Viva.ua.

Сергій Бабкін розповів, що таїнство одруження було збережено. Для цього закохані відправилися в Дніпропетровську область, де в одній з маленьких церков стали подружжям в Ісусі Христі.

"На мій погляд, наше зі Сніжкою вінчання – одна з найбільш крутих речей, які траплялися з нами в житті! Воно було по-справжньому таємним – про нього не знав ніхто. Ми знайшли батюшку в Дніпровської області, який погодився на цей обряд. Попросили одного взяти мікроавтобус, запросили ще кума з кумою і друга-фотографа. Все!" – розповів Бабкін.

Він також через 10 років спробував згадати всі деталі найщасливішого дня в житті. Музикант одразу назвав дату першого поцілунку – 3 грудня 2007 року.

"Виїхали пізно вночі з Харкова і рано вранці приїхали в маленьку церкву, споруджену в простому будиночку з шиферним дахом. Половина його була магазином, а половина – церквою, яку вінчав ну дуже малесенький купол. У церкві співали бабусі, і були ми з кумом, кумою, фотографом і іншому. Все відбувалося якось дуже чудно і по-старовинному – ми одягли все біле, нове, легке. Це було просто неймовірно романтично! Як зараз пам'ятаю, що ми вперше поцілувалися 3 грудня, а 11 травня, через 5 місяців, повінчалися! Пізніше батюшка, який нас обвінчав, став моїм кумом. Приблизно року 3 назад я хрестив його донечку, четвертого дитинку", - емоційно розповів артист.

До речі, на честь річниці одруження сім'я Бабкіних знялася у оголеній фотосессії.

Видео: video.rbc.ua