"Просто шок": Руслана Лижичко болісно відреагувала на смерть діджея Aviciі

STYLER Зірки 21.04.2018 - 17:07
Фото: Руслана Лижичко (unian) Фото: Руслана Лижичко (unian)

Руслана Лижичко в Facebook написала пост "пам'яті" про геніального діджея

Відома українська співачка і громадський діяч Руслана Лижичко висловила співчуття у зв'язку зі смертю відомого діджея Aviciі. Про це артистка написала у себе в Facebook.

“Сьогодні пішов з життя один з кращих ді-джеїв світу, один з лідерів електронної музики Avicii (Tim Bergling). Занадто талановитий... занадто молодий....занадто улюблений... слів нема... просто шок... і все.... він творив фантастичну музику і саунд... і ми брали з нього приклад у музичних експериментах... він досягнув неймовірних вершин...", – написала співачка у своєму акаунті в соціальній мережі Facebook.

"Просто шок": Руслана Лижичко болісно відреагувала на смерть діджея Aviciі

Скріншот поста облікового запису facebook.com/ruslana.lyzhychko

Нагадаємо, раніше 20 квітня стало відомо про смерть всесвітнього відомого електронного музиканта, діджей Avicii. Справжнє ім'я хлопця– Тім Берглинг. Артист народився в 1989 році в Стокгольмі, Швеція. Після того, як музикант завів сторінку на музичному сервісі MySpace і став викладати там музику, він швидко став популярним на весь світ. Відомо, що у Тіма були проблеми з алкоголем, що викликало захворювання гострим панкреатитом. Avicii було 28 років.

Псевдонім Avicii насправді означає найнижчий рівень буддійського пекла. За даними журналу Forbes, в 2012 році він входив в десятку найбільш високооплачуваних діджеїв світу з річним доходом у 7 млн доларів. У 2016 році Avicii відмовився від концертних виступів у зв'язку з проблемами зі здоров'ям.

Теги:  музикант,  умер