ua en ru

"Просто не знала, що і як говорити": відомий критик назвав головний промах у новому шоу Ані Лорак

"Просто не знала, що і як говорити": відомий критик назвав головний промах у новому шоу Ані Лорак Фото: Ані Лорак (instagram.com-anilorak)

Експерт вказав на недоліки у виступі опальної артистки

Російський журналіст і музичний критик Артур Гаспарян прокоментував недавній виступ опальної української співачки Ані Лорак в Мінську, де відбувся показ її шоу "Діва". Про це передає mk.ru.

Експерт вказав на недоліки у виступі артистки.

"Ані Лорак була наскільки голосиста і рухлива, так і небагатослівна", - зазначив Артур.

За його словами, Лорак просто не знала, що і як говорити.

"Майже не було спілкування з публікою навіть у тих небагатьох місцях бурхливого шоу, де воно цілком напрошувалося, не кажучи вже про запрошення на сцену фанатів із залу для емоційного бліц-струму, що зараз дуже модно на всіх шоу великих дів на Заході і створює на концертах навіть масштабу стадіону особливу атмосферу причетності і участі", - розповів музичний критик

Гаспарян вважає, що "дефіцит спілкування" рятувало в якійсь мірі велика кількість потужних хітів, які зал з ентузіазмом підхоплював хоровим співом.

"Окрасою стали і музичні експерименти, в яких співачка дала волю «кореневим» пристрастям, — переробила, наприклад, відомий поп-шлягер "Обійми мене" в стилі диксиленду та естетиці кабаре 30-х років", - говорить експерт.

Тим не менш, Артур підкреслив, що витрачені на цей мегазрелищный виставу просто нелюдські сили тендітної, але, судячи з усього, дійсно сильної жінки заслуговували "однозначної похвали і шанобливого поклону".

Він вважає, що візуальними, технічними і технологічними трюками, як і режиссеркими фантазіями, здивувати глядача при бажанні і можливостях не так вже й складно, але вищий пілотаж завжди в тому, щоб зуміти наповнити яскраву форму неповторним змістом, особистісним началом".

"Втім, примат форми над змістом — родова хвороба місцевого шоу-бізнесу. У 95 відсотках випадків, якщо не більше, артистам, здається, нічого сказати своїй публіці, крім "давайте співати гарні пісні, танцювати, веселитися, де ваші ручки", - поділився Гаспарян.

За його словами, хороші пісні, модні танці, безтурботні веселощі, як і барвисті шоу, — це дуже добре, але в історію вписуються назавжди саме неординарні особистості.

"Стане Ані Лорак справжньою дівою не тільки за формою, але і за змістом, покаже час. Принаймні надія вмирає останньою", - підсумував критик.

Нагадаємо, що Ані Лорак розповіла, що думає її чоловік про відверті костюми.