ua en ru

"Застудився десь на гастролях": відомий радянський актор перебуває у важкому стані

"Застудився десь на гастролях": відомий радянський актор перебуває у важкому стані Валерій Гаркалін (фото: Twitter/NataKoshuhova)

Лікарі розповіли про стан артиста

Відомий радянський і російський актор театру і кіно Валерій Гаркалін все ще перебуває у важкому стані. Про це пишуть росЗМІ.

Як розповіли лікарі, стан Гаркаліна як і раніше залишається дуже важким. Шанувальники і колеги переживають за улюбленого артиста.

"Стан важкий, так само в реанімації", - повідомили в лікарні і додали, що "температура вранці і вчора ввечері - 37".

Валерій Гаркалін відомий за фільмами "Ширлі-мирлі", "Бідна Саша", "Зупинка на вимогу-2".

"Застудився десь на гастролях": відомий радянський актор перебуває у важкому стані

Валерій Гаркалін (фото: instagram.com/superstars_ru)

Нагадаємо, 63-річний Гаркалін відчув себе недобре і не вийшов на сцену Театру юного глядача в Іркутську в лютому. Актор повинен був зіграти разом з Іриною Лачіною і Олександром Носіком.

Перед самим початком вистави глядачам оголосили про екстрену заміну головного актора. Причини, з яких це сталося, уточнювати не стали.

Колеги артиста розповіли, що Гаркалін застудився, тому був змушений на час відмовитися від роботи. За їхніми словами, у Валерія Борисовича проблеми з легенями.

"Так, захворіла людина. Ми дуже сподіваємося, що все в порядку. По-моєму, у нього сталося запалення легенів. Застудився десь на гастролях", - повідомив журналістам Анатолій Журавльов.

Пізніше в пресі з'явилася інформація про те, що Гаркалін знаходиться в лікарні з середини лютого. За деякими даними, актора підключили до апарату штучної вентиляції легенів.