ua en ru

Після провалу на Євробаченні Самойлову знову хочуть відправити на конкурс

Після провалу на Євробаченні Самойлову знову хочуть відправити на конкурс Фото: Юлія Самойлова (eurovision.tv)

Артистка не змогла пройти до фіналу

Російську співачку Юлію Самойлову хочуть знову відправити на пісенний конкурс Євробачення, незважаючи на те, що вона не пройшла у фінал цього року. Відповідна петиція з'явилася на сайті change.org, повідомляють "Дни.ру".

Автор петиції Віктор Биков звернувся до Першого каналу і Володимиру Путіну з проханням дати Смойловой ще один шанс. Його підтримав член експертної ради з питань розвитку інформаційного суспільства при Держдумі Вадим Манукян.

За його словами, "залишилася якась недомовленість" після конкурсу в Лісабоні, а співачка простий "перехвилювалася і не змогла показати все, на що здатна".

"Кожна людина може оступитися, але це не означає, що його за це потрібно відверто гнобити. Юля хоче отримати ще один шанс, вже раніше заявляла про це, а як відомо "Бог трійцю любить". Тому я анітрохи не здивований появі такої петиції і теж її підтримую", - сказав Манукян.

"Мені здається, що в цей раз Самойлова, якщо отримає новий шанс, буде по-спортивному зліше. І я дуже хочу, щоб саме Юлія у фіналі отримавши за перемогу "Кришталевий мікрофон" голосно оголосила, що наступне Євробачення пройде в Севастополі. І це буде символічно, адже саме там вона проводила свій концерт в день фіналу Євробачення в Києві", - додав він.

Раніше Самойлова розкрила справжню причину висунення на Євробачення.

Що ви не знали про Нетту Барзілай