ua en ru

"Нехай руки поотсыхают": Козловський показав, що зробили з його автомобілем

"Нехай руки поотсыхают": Козловський показав, що зробили з його автомобілем Фото: Віталій Козловський (РБК-Україна)

Співак вибухнув образами на адресу кривдників

Популярний виконавець Віталій Козловський виклав в мережу знімки свого понівеченого автомобіля: злочинці розбили вікно, намагаючись вкрасти щось цінне. Фото з'явилося в Facebook.

"Здрастуй, @опа Новий рік! Популярна тема з розбиванням стекол трапилася і з моїм авто. Дякую виродків за те, що хоч маленьке віконце розбили, а не сусідню, той, що побільше!" - написав він.

"Нехай руки поотсыхают": Козловський показав, що зробили з його автомобілем"Нехай руки поотсыхают": Козловський показав, що зробили з його автомобілем"Нехай руки поотсыхают": Козловський показав, що зробили з його автомобілем

Фото: Авто Козловського "розкрили" (facebook.com/VitaliyKozlovskiy)

Зловмисникам не дуже пощастило - в авто не виявилося нічого, що можна було б вкрасти.

"На щастя, в салоні нічого не було, і сволоти крім шкоди, завданої мені, для себе нічого не придбали. Можливо, волею долі ці лиходії побачать цей пост, тому в разі прочитання ними хочу сказати - нехай ваші руки-крюки поотсыхают! Всіх з наступаючим" - написав Козловський.

"Нехай руки поотсыхают": Козловський показав, що зробили з його автомобілем

Скріншот поста облікового запису facebook.com/VitaliyKozlovskiy

У коментарях користувачі підтримують зірку після нападу на авто.

"Маленьке віконце коштує дорожче великого і не завжди є в наявності на СТО. Але все погане нехай залишається в 2017", - засмутив Козловського Сергій Неклева.

"Нехай повернеться у сто крат кожному по справах його!" - говорить Геннадій Крупник.

"Нехай руки поотсыхают": Козловський показав, що зробили з його автомобілем

Скріншот коментарів поста облікового запису facebook.com/VitaliyKozlovskiy

До речі, Віталій Козловський розповів Styler про життя "зоряного хлопчика", розрив з Раминой і "невиїзний" статус.

"Зараз я не намагаюся ні в що грати. Роблю ставку на музику і щирість. Часто, коли виступаю в якомусь місті з концертом, після нього люди підходять і кажуть: “Треба ж! Ми не очікували. Прийшли просто за компанію, а отримали таке задоволення від концерту!". Ось такі слова для мене - маленька перемога.

Кожен раз, коли я виходжу на сцену, я стаю для себе відкриттям. Якщо раніше я був танцюристом, який співає, то сьогодні я все-таки музикант. У всіх розуміннях цього слова. І це тільки початок мене для себе в першу чергу. Я кайфую від того, що роблю. І всім людям бажаю, щоб вони теж любили те, чим вони займаються", - сказав він.