ua en ru

Путін і СРСР: скандальна і заборонена в Україні співачка похвалилася матрьошками в США

Путін і СРСР: скандальна і заборонена в Україні співачка похвалилася матрьошками в США Фото: Лоліта Мілявська (instagram.com/lolitamilyavskaya)

В одному з американських міст продають сувеніри з Путіним, серпом і молотом

Скандальна російська співачка з українським корінням Лоліта Мілявська показала, що продається в магазині подарунків при готелі в Сан-Франциско. Відповідне відео було опубліковане на сторінці виконавиці у соцмережі Instagram.

"І треба було приїхати в Сан-Франциско, щоб купити матрьошку, наприклад ось матрьошка, в якій всі президенти нашої країни", - розповіла Лоліта.

"Стою і думаю, чи витрачати гроші на президентів", - додала вона.

"Мабуть, я візьму собі магнітики... ну і ще який-небудь "Алькатрас" з відкриванням пляшок", - поділилася скандальна виконавиця.

"Або ось цей значок купити", - сказала співачка, показавши підписникам значок "СРСР".

Путін і СРСР: скандальна і заборонена в Україні співачка похвалилася матрьошками в США

Скріншот поста (instagram.com/lolitamilyavskaya)

Відео: Лоліта в Сан-Франциско (instagram.com/lolitamilyavskaya)

На публікацію відреагували підписники скандальної співачки:

"Санкції санкціями, а матрьошки стоять".

"Російські президенти: Путін, Путін...".

"Перша думка, дивлячись на матрьошки, що господар готелю росіянин".

"В Америці і наші (російські – ред.) матрьохи. Може вони нас і не люблять, але те, що ми їм цікаві та неодмінно симпатичні, - це факт!".

"Тільки росіяни таку фігню на матрьохах додумалися намалювати. Фу".

Путін і СРСР: скандальна і заборонена в Україні співачка похвалилася матрьошками в СШАПутін і СРСР: скандальна і заборонена в Україні співачка похвалилася матрьошками в СШАПутін і СРСР: скандальна і заборонена в Україні співачка похвалилася матрьошками в СШАПутін і СРСР: скандальна і заборонена в Україні співачка похвалилася матрьошками в СШАПутін і СРСР: скандальна і заборонена в Україні співачка похвалилася матрьошками в СШАПутін і СРСР: скандальна і заборонена в Україні співачка похвалилася матрьошками в США

Скріншот коментарів (instagram.com/lolitamilyavskaya)

До речі, на скандальну російську співачку "напав" чоловік.

"Лоліта, ти займаєшся чорним піаром. Ти ганьбиш не тільки себе, але і весь шоу-бізнес. Ти в своєму віці виступаєш перед публікою в трусах. Ти стара товста свиня! Я можу тобі дати тільки одна порада: заспокойся, вистачить себе ганьбити. Виходь на пенсію, займайся добрими справами. З повагою, Максим Данилов", – сказав він.