ua en ru

"П'ятий рік йде війна": в Одесі хочуть покарати Козловського за поїздку в РФ

"П'ятий рік йде війна": в Одесі хочуть покарати Козловського за поїздку в РФ Фото: Віталій Козлвоский (РБК-Україна)

Активісти закликали скасувати концерт артиста

В Одесі вирішили покарати українського співака Віталія Козловського за те, що він їздив з концертом на 9 травня до Москви. Про це повідомляє "Думська".

Так, обласний осередок організації "Всеукраїнська люстрація" звернулася до керівника ГУНП в Одеській області Дмитра Головіна, начальника обласного УСБУ Олександру Довженку та губернатору Максиму Степанову з вимогою скасувати концерт артиста, який запланований на 25 червня.

"Розважальні заходи за участю таких осіб, як Віталій Козловський, є категорично неприпустимими в Одесі, особливо, якщо врахувати, що вже п'ятий рік йде російсько-українська війна", - заявили активісти.

"П'ятий рік йде війна": в Одесі хочуть покарати Козловського за поїздку в РФ

Скріншот (dumskaya.net)

В організації вважають, що концерт Козловського може спричинити за собою масові заворушення в Одесі і зіткнення. Крім того, активісти нагадали, що співак прославився своїми одіозними заявами з приводу війни та окупації територій України.

"Всі ці факти є яскравим підтвердженням лояльності Віталія Козловського злочинному кремлівському режиму і неповаги артиста до держави Україна і громадянам України. Тому сподіваємося, що найближчим часом в ЗМІ буде оголошено про скасування концерту Козловського в Одесі, тим більше що недавно його концерт скасували у Львові", — сказано в заяві.

"П'ятий рік йде війна": в Одесі хочуть покарати Козловського за поїздку в РФ

Скріншот (dumskaya.net)

До речі, "голуба миру"-Козловського хочуть позбавити звання "Заслуженого артиста України".

Депутати також вимагають позбавити звань інших народних і заслужених артистів, які в період війни з Росією на Донбасі гастролюють в РФ або іншим способом підтримують зв'язок з країною-агресором.

Віталій Козловський про українських артистів, які виїхали жити в Росії