ua en ru

"Намагався подорожче продати себе": український продюсер відреагував на виступ Козловського в Москві

"Намагався подорожче продати себе": український продюсер відреагував на виступ Козловського в Москві Фото: Віталій Козловський (facebook.com VitaliyKozlovskiy)

За словами Ягольника, артист після такого може забути про хорошу репутацію

Відомий український продюсер Олександр Ягольник прокоментував виступ співака Віталія Козловського на концерті 9 травня в Москві. За словами Ягольника, Козловський розумів, що репутацію не відновити і запросив непоганий гонорар. Про це він повідомив у коментарі Gazeta.ua.

"Те, що зробив Козловський, це ганебно. Всі виконавці, які виступають на території країни-агресора, знають, що піддають себе гніву українського суспільства. Козловський каже, що 4 роки не виступав у Росії. Припускаю, що таким чином намагався подорожче продати себе. Розумів, що після такого не зможе відновити репутацію. За обурення і негативне ставлення до себе отримав велику суму в доларах", - припустив Ягольник.

Ягольник зазначив, що Росія використовує українських артистів в політичних цілях.

"Те, що зробив Козловський, це ганебно. Всі виконавці, які виступають на території країни-агресора, знають, що піддають себе гніву українського суспільства. Козловський каже, що 4 роки не виступав у Росії. Припускаю, що таким чином намагався подорожче продати себе. Розумів, що після такого не зможе відновити репутацію. За обурення і негативне ставлення до себе отримав велику суму в доларах", - говорить Ягольник.

"Намагався подорожче продати себе": український продюсер відреагував на виступ Козловського в МосквіФото: Олександр Ягольник (facebook.com alexander.yagolnik)

При цьому Росія зацікавлена переманювати українських артистів до себе, вважає продюсер. Виступи українців в РФ підживлюють російську пропаганду.

"Росія веде проти нас гібридну війну і використовує шоу-бізнес по повній програмі. Артисти - це лідери думок, на яких орієнтуються їх шанувальники, - розповідає Ягольник. - Практично всі зірки, які виступали в Москві, так чи інакше поширювали антиукраїнські ідеї. Іван Дорн дав скандальне інтерв'ю видеоблогеру Дудю, Лобода теж не приховувала свого ставлення до того, що у нас відбувається. Гібридна війна зробила зірок шоу-бізнесу агентами впливу. Це відкриває для російської пропаганди додатковий канал, щоб просувати свої гасла "ми ж брати, ми ж один народ", - сказав продюсер.

Як раніше писав Styler, український співак Віталій Козловський пояснив свій виступ 9 травня на концерті до Дня перемоги над нацизмом в Москві. Співак заявив, що він бажає світу.