ua en ru

"Працювали з 7 ранку до 12 ночі": Джамала розповіла про своє непросте дитинство

"Працювали з 7 ранку до 12 ночі": Джамала розповіла про своє непросте дитинство Фото: Джамала (facebook.com jamalaofficial)

Співачка наголосила, що дуже вдячна батькові за те, що він привчив її до праці

Знаменита українська співачка Джамала розповіла про своє важке дитинство. Про це вона повідомила в інтерв'ю виданню "КрымРеалии".

Співачка розповіла, що у неї було важке дитинство, адже коли її батьки вирішили повернутися до Криму (після депортації кримських татар 1944 року), вони не думали, які труднощі це принесе дитині.

За словами Джамали, вона відчувала себе не дуже комфортно серед інших дітей.

"Це було складне дитинство. Але я намагаюся не зациклюватися на цьому, тому що кожному школяреві буває складно на новому місці. Але мені завжди було прикро, коли говорили: ви татари, повертайтеся в свій Татарстан. Це від незнання. Їм не говорили в сім'ях, що Крим – це історична батьківщина кримських татар. Ми тут вдома", - каже вона.

Співачка підкреслила, що навіть не у всіх школах Криму діти вважали себе Україною.

Згадуючи дитинство, Джамала розповіла, що в ті роки вона дуже тяжко працювала.

"Ми дуже важко працювали, без перебільшення. З 7-8 ранку до 12 ночі. Мені треба було з ранку прополоти грядки, зібрати фрукти, овочі, віднести це на ринок. Потім допомагати мамі по будинку, прибирати кімнати, в яких жили постояльці. Потім потрібно було йти на берег, допомагати татові і сестрі. Я мила посуд, різала салати, моя сестра оформляла страви, подавала і збирала гроші. Так ми вчотирьох працювали в кафе на вісім столиків біля моря", - каже співачка.

Джамала уточнила, що тим самим вона заробляла гроші собі на навчання і на одяг.

"Мені страшно хотілося красиво одягатися. Тоді були модні спортивні костюми, джинсові куртки. Тато мені казав, що ми не можемо собі цього дозволити, тому що будуємося. І я це чула на протязі 16 років. У мене була мрія, що я приїду в Київ і відразу куплю собі плаття, штани, светр, куртку, кросівки. Пам'ятаю, як ми з сестрою приїжджали і витрачали ці гроші. Звичайно, тато давав нам достатньо грошей на їжу, але він не враховував, що мені ще що-то хотілося", - згадує переможниця Євробачення.

Джамала підкреслила, що дуже вдячна батькові за те, що він привчив її до праці.

Нагадаємо, що Джамала розповіла, як везла в Грузію незвичайний подарунок для кумира.