ua en ru

"Працівник місяця": українська співачка похизувалася роботою в одному з ресторанів Росії (фото)

"Працівник місяця": українська співачка похизувалася роботою в одному з ресторанів Росії (фото) Фото: Аліна Гросу (instagram.com/alina_grosu)

Співачка взяла участь у черговому російському проекті

Відома українська співачка Аліна Гросу, яка кілька років тому заради кар'єри поїхала в РФ, похвалилася роботою в російському "Макдоналдсі". Відповідне фото опубліковане на сторінці виконавиці у соцмережі Instagram.

"Ну, просто... працівник місяця", - з іронією зауважила 22-річна співачка.

На фотографії Гросу стоїть у фірмовому фартусі.

"Працівник місяця": українська співачка похизувалася роботою в одному з ресторанів Росії (фото)

Скріншот поста (instagram.com/alina_grosu)

Співачка додала, що це благодійний проект, в якому вона рада брати участь.

"А насправді, McDonalds, спасибі вам за чудові благодійні акції. Сьогодні всі, хто виявилися членами вашої команди, були щасливі провести цей час саме так, з користю і на позитиві..з піснями і приємним спілкуванням. P. S. Зізнавайтеся, хто любить макдак? А хто просто обожнює, але зовсім-зовсім ніколи не їсть, стежачи за фігурою?" – написала Гросу.

До речі, нещодавно українська співачка, яка виїхала в Росію, налякала своїм виглядом на Хеллоуїн.

Молода українська співачка, яка поїхала в Росію і стала новою протеже продюсерського центру Григорія Лепса, Аліна Гросу вже почала відзначати Хеллоуїн. Екстравагантним знімком виконавиця поділилася на своїй сторінці в Instagram.

"З helloween - ом! Малюки! До всіх, хто погано поводився в цьому році, я обов'язково прийду сьогодні вночі, у страшному сні", - підписала знімки Гросу.

Варто відзначити, що образ у артистки вийшов дійсно вражаюче жахливим.