"Розплакався під час сексу": Зеленський чесно розповів про кризу середнього віку (відео)

"Розплакався під час сексу": Зеленський чесно розповів про кризу середнього віку (відео)
Фото: Володимир Зеленський (facebook.com/zelenskiy95)

39-річний артист запитав, поставлять йому пам'ятник при житті

Лідер "Кварталу 95" Володимир Зеленський у новому випуску "Вечірнього Києва" виступив з монологом про кризу середнього віку, де з гумором розповів про те, як чоловіки переживають цей важкий час. Відео було опубліковано на YouTube.

Відео: Зеленський про кризу середнього віку (YouTube/Студія Квартал 95 Online)

"Настрій у нього гарний. А у мене немає. Скільки тобі років? 27! А мені вже 39! У мене криза середнього віку. Гітлер у 40 років вирішив захопити весь світ – ось що вам потрібно знати про кризу середнього віку", - емоційно каже провідний.

Зеленський говорить, що чоловіки з кризою середнього віці не здатні керувати своїми емоціями.

"Такий собі ПМС у чоловіків, тільки у жінок це пару днів в місяць – і все, а у нас постійно. Настрій змінюється щомиті. Ось ти злий, ось ти добрий, от ти запальний і грубий. В такі моменти хочеться, щоб за мої вчинки взяла на себе відповідальність угруповання ИГИЛ", - сказав він.

У цьому номері Зеленський зробив відверте "визнання".

"днями я взагалі розплакався під час сексу. В голову мені прийшла думка: "боже, мені 39 років. Чим я займаюся? Ні, не зараз конкретно, а в цілому за життя. Питань маса: чи так я живу, тим я займаюся, мене люблять або тільки роблять вигляд? У мене приємний або неприємний голос? Зрештою, поставлять мені пам'ятник за життя чи ні? Тебе розриває", - говорить гуморист.

Зеленський, який нещодавно почав вести свій спортивний відео-блог, в номері скептично говорить про нього.

"Спорт – це, напевно, добре, але навіщо? Адже всі ми рано чи пізно все одно помремо. Чи це таке заспокоєння, що родичі, друзі, стоячи біля труни, будуть говорити: подивіться, який у нього був прес, а яка бицуха. Ну, чому Господь забирає найбільш підтягнутих?" – з сарказмом сказав лідер "Кварталу 95".

"Мені кажуть, що я став гірше ставитися до людей. Дивно. Я як і раніше багато спілкуюся з політиками, спортсменами, артистами, бізнесменами, сволотою, козлами... Тварі, мерзоти!" – кричить він.

"Необдумані покупки – теж ознака кризи середнього віку. Хтось купує ракетки для сквошу, а хтось націоналізує "ПриватБанк", - з посмішкою констатував Зеленський.

До речі, Зеленський зробив гучну заяву в зв'язку з забороною "Сватів".

Новини партнерів
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся