ua en ru

"Реабілітаційний період": Борис Гребенщиков переніс свої концерти на літо з-за хвороби

"Реабілітаційний період": Борис Гребенщиков переніс свої концерти на літо з-за хвороби Фото: Борис Гребенщиков (facebook.com grebenshikov)

Відомий музикант захворів

Лідер рок-групи "Акваріум" Борис Гребенщиков, раніше потрапив до лікарні, переніс найближчі концерти на літо за станом здоров'я. Відповідна інформація з'явилася на офіційному сайті колективу "Акваріум".

"Реабілітаційний період": Борис Гребенщиков переніс свої концерти на літо з-за хворобиФото: Борис Гребенщиков (facebook.com grebenshikov)

"Погоджуючись з думкою вельми шанованих лікуючих лікарів про те, що для повноцінного одужання і відновлення сил організму Бориса Борисовича буде потрібно досить тривалий реабілітаційний період, і концерти найближчих місяців розумніше відкласти, ми, за спільною згодою з організаторами, і сподіваємося, що і з вами, друзі - приймаємо про це рішення", - йдеться в повідомленні на сайті групи

На літо перенесли березневі концерти в клубі "А2" Санкт-Петербурзі і в "Крокус Сіті Хол" в Москві, а також запланований на 9 квітня виступ в Тель-Авіві. Нові дати інших концертів група пообіцяла назвати в кінці березня. Наголошується, що всі раніше куплені квитки на концерти будуть дійсні.

Про госпіталізацію Гребенщикова стало відомо 4 березня. Представники музиканта повідомили, що у нього застуда. Інформацію про його проблеми з серцем після операції не підтвердили, назвавши брехнею.

Нагадаємо, в ніч з 4 на 5 березня в США відбулася 90-я церемонія вручення премії Оскар. Пропонуємо дізнатися про найцікавіші моменти церемонії (відео: STYLER.rbc.ua)