ua en ru

"Дитина, що грає в доросле життя": Могилевська зізналася, з якої причини пішла зі сцени

"Дитина, що грає в доросле життя": Могилевська зізналася, з якої причини пішла зі сцени Наталя Могилевська (фото: instagram.com/nataliya_mogilevskaya)

Співачка готує до випуску власну книгу

Популярна співачка Наталя Могилевська в черговий раз поділилася життєвою мудрістю. На своїй сторінці в мережі Іnstagram переможниця шоу "Танці з зірками 2017" розповіла своїм підписникам, чому близько шести років тому пішла зі сцени.

Як пояснює співачка, проблема була у "внутрішній незрілості".

"Я зрозуміла причину чому йшла зі сцени... Якщо всередині ти залишаєшся малою стривоженою дитиною, яка постійно потребує підтримки і схвалення, то зовнішні атрибути дорослого життя, сімейне життя і дорослі турботи, зовсім не вирішують проблему дорослішання. Ти залишаєшся дитиною, що грає у доросле життя.

Дитині потрібна підтримка і захист батьків. Так влаштований світ. Всі малята Тварин і рослин дуже крихкі. Але з різних причин ми не отримуємо в дитинстві достатньою захисту і підтримки від батьків. Вони часто заклопотані, стривожені і самі потребують підтримки, а багато з них не впоралися з дорослими вже вадами. І це не означає, що вони погані люди, просто не ідеальні, просто самі заплуталися", - розповіла Могилевська.

Наталя Могилевська про відхід зі сцени

Наталя Могилевська зрозуміла справжню причину, чому пішла зі сцени (скріншот поста instagram.com/nataliya_mogilevskaya)

"Як бути? - Надати цю турботу і підтримку собі самостійно. І це цілком можливо. Я написала про це в книзі.

Я вибрала спосіб - дорослішати по-справжньому. Брати відповідальність за своє життя, вивчати себе, свої бажання, здібності, цінності. Набувати знання про собе, що більше ніколи не буде залежати від думки інших людей або батьків, знання і впевненість, яка не потребує схвалення та підтримки", - підсумувала свій пост українська співачка.

Наталя Могилевська в Непалі

Скріншот поста instagram.com/nataliya_mogilevskaya

Відзначимо, що останнім часом Могилевська активно займається підготовкою до випуску своєї книги.

Співачка неодноразово зазначала, що пише книгу, перебуваючи, до речі, в Непалі.

"Непал... Долина Катманду... Гімалаї... Моя Подорож закінчується тут. Це був дуже насичений враженнями відпочинок. Щось знову змінилося в мені і вже не повернеться. Шлях триває. Книгу більше не писала. Видам те, що є. На сьогодні це закінчений твір. Як прийшло, так і видам", - повідомила Могилевська.

наталя Могилевська

Наталя Могилевська (фото: instagram.com/nataliya_mogilevskaya)

наталя Могилевська

Фото: instagram.com/nataliya_mogilevskaya

Нагадаємо, раніше Наталя Могилевська розповіла, як вивчає "Камасутру" і чому їй допомагає ця книга. Своїми думками артистка поділилася в Instagram.