ru ua

Регіна Тодоренко розповіла про нового бойфренда

Регіна Тодоренко розповіла про нового бойфренда Фото: Регіна Тодоренко (РБК-Україна)

Пара познайомилась нещодавно

Екс-ведуча популярної передачі "Орел і Решка" Регіна Тодоренко зізналася, що закохана. У неї роман з новим обранцем. Про це вона повідомила російському виданню Starhit.

"Ризикнете припустити, що я закохана? Так, по вуха! Думала, після розставання відпочину від амурних справ, допрацюю в "Решці" і спокійно поїду в Лос-Анджелес, Нью-Йоркську кіноакадемію на двомісячне навчання. Але з'явився він сплутав усі карти!" - розповіла мандрівниця.

"Після першої зустрічі я ходила як блаженна, нічого не розуміла, навіть навігатор включити не виходило. Може, це правильно? Адже жінка – істота слабка, вона повинна надихати, творити, а не вирішувати купу проблем, виконуючи чоловічі обов'язки. Поки я "карєрувала", займалася саме цим. З кожної поїздки поверталася бабою, яка може і курінь у лісах Амазонки побудувати, і дичину зловити, і навіть ведмедя пристрелити. Тепер зрозуміла: мені подобається бути слабкою. Сильною потрібно залишатися тільки в роботі. Але поки важко переключатися з одного на інше", - зізналася екс-ведуча.

"До речі, в минулому році відбувся мій театральний дебют, завдяки якому я знайшла коханого чоловіка. Режисер вистави "Застав дружину в ломбард" Сергій Зростання затвердив нас з Владом Топаловим на головні ролі. Я так раділа, коли отримала пропозицію. Але навіть не припускала, як воно переверне моє життя. Що ще сказати? Не бійтеся розширювати межі! Вчіться новому, наступайте на горло страхам, рухайтеся вперед. І, звичайно ж, закохуйтеся!", - зазначила вона.

Нагадаємо, що Регіна Тодоренко шокувала фанів зміною в зовнішності (фото).